20:00:13 - یکشنبه 27 آگوست 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سهم مرکز استان از طرح های افتتاحی گردشگری استان؟
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان گفت: 6 طرح این اداره کل برای افتتاح در هفته دولت و هفته بعد از آن با حضور علی اصغر مونسان رئیس این سازمان آماده است.

 

به گزارش سمنان لاین حسین خواجه بیدختی روز یکشنبه به ایرنا گفت: در قالب برنامه های هفته دولت در شهرستان شاهرود استان سمنان اقامتگاه‌های بوم گردی مجن و کلاته خیج به بهره برداری رسید، زیربنای هر کدام از این 2 طرح 200 مترمربع و اعتبار هرکدام 300 میلیون تومان که 50 درصد آن از محل تسهیلات بانک کارآفرینی و بقیه از سوی بخش خصوصی تامین شد و اکنون در اختیار بخش خصوصی است.
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان با اشاره به اینکه هتل آفتاب شهر گرمسار و اقامتگاه بوم‌گردی خانه پدری در حسین آباد حاج علی قلی دامغان نیز در هفته دولت افتتاح می‌ شود، افزود: مجموع اعتبار این طرح‌ها 321 میلیارد و 900 میلیون ریال است و در مجموع شرایط اشتغال 136 نفر را فراهم می کند و بهره برداری از این طرح ها زمینه ساز افزوده شدن 110 اتاق به ظرفیت اقامتی استان سمنان است.
وی خاطرنشان کرد: چند طرح دیگر گردشگری استان سمنان هفته آینده با حضور علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی در شاهرود به بهره برداری می رسد.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان با اشاره به افتتاح هتل سه ستاره قصر بسطام با حضور محمدرضا خباز استاندار سمنان در برنامه های سفر امروز، گفت: این هتل در زمینی به مساحت سه هزار و 406 متر مربع، با زیربنای پنج هزار و 606 متر مربع در پنج طبقه و با اعتبار 2 میلیارد و 400 تومان ساخته شده و برای 50 نفر شغل ایجاد می کند، این هتل ظرفیت پذیرایی از یکهزار نفر را دارد و دارای 36 سوئیت و اتاق است.
مجن و کلاته خیج بیش از 13 هزار نفر جمعیت دارند و به دلیل آب و هوای سردسیری در تابستان گردشگر قابل توجهی به این مناطق سفر می کند.

؟؟؟

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب