22:14:07 - شنبه 26 آگوست 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندارسمنان : سه منطقه ویژه اقتصادی در استان فعال است!
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – استاندار سمنان گفت : زیرساخت لازم برای حضور سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی برای راه اندازی واحدهای صنعتی و ایجاد اشتغال پایدار در این استان فراهم است.

 محمدرضا خباز روز شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه در سالن کوثر استانداری افزود: زیرساخت های سرمایه گذاری برای جذب فعالان اقتصادی از ایران و نقاط مختلف جهان به رئیس فدراسیون جهانی مناطق آزاد ارایه شده و رایزنی های خوبی با شرکت ها سرمایه گذاری برای راه اندازی واحدهای تولیدی در استان سمنان انجام شده است.
به گزارش سمنان لاین از ایرنا وی اضافه کرد : نزدیکی به پایتخت ایران، برخورداری از واحدهای معدنی و صنعتی متنوع از جمله مزیت های سرمایه گذاری در سمنان است.
وی تصریح کرد : برای افزایش اشتغال در استان سمنان، راهی به جز جذب سرمایه گذار وجود ندارد و باید در جذب فعالان اقتصادی خارجی در این استان بسیار تلاش کرد.
خباز گفت : رسانه ها باید در زمان اندکی که تا پایان برگزاری همایش سرمایه گذاری استان سمنان باقی مانده است ، ظرفیت های معدنی، صنعتی و گردشگری استان سمنان را به نقاط مختلف کشور اطلاع رسانی کنند.
استاندار سمنان تصریح کرد : سه منطقه ویژه اقتصادی در استان فعال است که می توان با اطلاع رسانی این ظرفیت ها به سرمایه گذاران برای افزایش اشتغال تلاش کرد.
وی تصریح کرد : بیش از 400 میلیارد تومان در سال گذشته تسهیلات رونق تولید به واحدهای صنعتی سمنان پرداخت شد و با برگزاری همایش های اقتصادی می توان برای کاهش نرخ بیکاری تلاش کرد.
به گزارش ایرنا ، در دولت تدبیر و امید در استان سمنان 87 طرح با سرمایه گذاری 6 هزار و 575 میلیارد تومان تفاهم نامه اجرای طرح های مختلف با بخش خصوصی منعقد شده است.
در استان سمنان بیش از هزار و 800 واحد تولیدی و صنعتی وجود دارد که سهم 38 درصدی در اشتغال این استان دارد، سال 95 از استان سمنان بیش از 323 هزار تن کالا با ارزآوری 143 میلیون و 405 هزار و 816 دلار صادر شده است که از نظر ارزش دلاری در مقایسه با سال 94 حدود 17 درصد افزایش داشت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب