23:15:08 - جمعه 25 آگوست 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندارخبرداد:
همسان سازی آب شرب شهرسمنان درحال اجراست/ بهره برداری از «سد روزیه » تا سه سال آینده
کانال تلگرام سمنان لاین

فرماندار سمنان گفت: سه طرح صنعتی، معدنی با صرف 210 میلیارد تومان اعتبار در 10 روز آینده با ایجاد اشتغال 900 نفر در این شهرستان به بهره برداری می رسد.

 سیدعباس دانایی در نمازجمعه این هفته سمنان افزود: از 60 طرح اقتصاد مقاومتی به تصویب رسیده در استان سمنان 17 طرح مربوط به این شهرستان است که از این تعداد سه طرح بعد از هفته دولت به بهره برداری می رسد.
وی به آزاده راه حرم تا حرم به محور گرمسار- سمنان که به مدت 2 ماه عملیات اجرایی آن آغاز شد و ‌گفت : با همکاری قرارگاه خاتم الانبیا و با 900 میلیارد تومان اعتبار تا سه سال آینده به بهره برداری می رسد.
وی یادآور شد : همچنین سد روزیه سمنان با اعتبار 67 میلیارد تومان درمدت سه سال آینده و همسان سازی آب آشامیدنی آب سمنان در حال اجراست.
فرماندار سمنان به 250 هکتار بافت تاریخی و 55 هکتار بافت ویژه و ظرفیت بالای گردشگری اشاره کرد و گفت: در هفته دولت خانه کلانتر(عمارت بادگیر) در سمنان به بهره برداری می رسد.
دانایی بیان داشت : بهره برداری از 72 طرح عمرانی، اقتصادی و تسهیلاتی با صرف 117 میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار درهفته دولت در این شهرستان آغاز شده است.
وی اضافه کرد : در این هفته 67 طرح عمرانی با 30 میلیارد و 877 میلیون تومان در شهرستان سمنان به بهره برداری می رسد.
وی به طرح های اقتصادی و تسهیلاتی و به افتتاح خانه کلانتر ( عمارت بادگیر) و چهار طرح میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری اشاره کرد و گفت : این پنج طرح با هزینه 85 میلیارد و 400 میلیون تومان در هفته دولت به بهره برداری می رسد.
وی بیان داشت : ساخت 10 طرح همزمان با هفته دولت با اعتبار 124 میلیارد تومان در سمنان آغاز می شود.
فرماندار سمنان به آغاز ساخت تصفیه خانه جنوب شهر سمنان با اعتبار 55 میلیارد تومان با حضور سرمایه گذار اشاره و اضافه کرد : پیش بینی شده این تصفیه خانه جنوب شهر سمنان با مدت سه سال آینده به بهره برداری می رسد.
به گزارش ایرنا، در هفته دولت 486 طرح عمرانی، اقتصادی و تسهیلاتی با اعتبار 303 میلیارد تومان با ایجاد 754 شغل در استان سمنان افتتاح می‌شود.
33 درصد جمعیت استان در شهرستان سمنان زندگی می کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب