14:54:42 - جمعه 25 آگوست 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انجمن خیرین فرودگاه سمنان تشکیل می شود
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – جلسه بررسی تکمیل و راه اندازی فرودگاه سمنان با حضور دکتراحمدهمتی نماینده مردم شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، مشاور استاندار، شجاعی مدیر فرودگاه سمنان ، رئیس شورای شهر و اعضای بنیاد همیاری مردم در توسعه آموزش عالی و عمران سمنان در محل فرودگاه سمنان برگزار گردید.

به گزارش خبرنگارسمنان لاین در این نشست مدیر فرودگاه گزارشی از ادامه روند تکمیل و راه اندازی فرودگاه سمنان را ارائه و در ادامه دکتر همتی نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی ضمن برشمردن اهمیت عملیاتی شدن فرودگاه سمنان در رشد و توسعه مرکز استان و شهرستانهای همجوار، خواستار تسریع در راه اندازی این فرودگاه و برقراری پروازهای مسافری از فرودگاه سمنان شد.
حاضرین در این نشست هم به بیان دیدگاههای و راهکارهای تسریع در عملیاتی شدن فرودگاه سمنان پرداخته و با توجه به آمادگی خیرین جهت کمک به امر تکمیل زیرساختهای مورد نیاز این فرودگاه مقرر نمودند تا انجمن خیرین فرودگاه سمنان تشکیل گردد. در این راستا کمیته ای به منظور اماده نمودن مراحل تشکیل این انجمن، مشخص و قرار شد در کوتاه ترین زمان ممکن، انجمن خیرین فرودگاه سمنان رسما فعالیت خود را آغاز نماید.
در پایان این جلسه ، حاضرین در این جلسه از پروژه های در دست احداث فرودگاه سمنان بازدید نمودند.
در جریان این بازدید مدیر فرودگاه سمنان گزارش لازم را در زمینه اقدامات انجام شده در راستای مراحل تکمیل و راه اندازی فرودگاه را ارائه کرد.
شایان ذکراست در جریان بازدید مه آبادی مدیر شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و هیات همراه از فرودگاه سمنان در تیرماه سال جاری  برقراری پروازهای مسافربری از فرودگاه سمنان طی شش ماه آینده را خبر داده بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب