1:21:43 - پنجشنبه 24 آگوست 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همزمان با هفته دولت کلنگ زنی می شود؛
تکمیل فاضلاب سمنان با مشارکت سرمایه‌گذار هندی
کانال تلگرام سمنان لاین

فرماندار سمنان از افتتاح و بهره‌برداری از 72 پروژه عمرانی-تولیدی و کلنگ‌زنی 10 پروژه جدید همزمان با هفته دولت در مرکز استان خبر داد.

سیدعباس دانایی با اعلام این خبر اظهار کرد: برای افتتاح 72 پروژه عمرانی و اقتصادی بیش از 117 میلیارد تومان هزینه شده و برای 10 پروژه کلنگ‌زنی نیز 124 میلیارد تومان پیش‌بینی شده است.

وی سهم پروژه‌های عمرانی مرکز استان در هفته دولت را 67 پروژه اعلام کرد و افزود: برای آماده‌سازی این پروژه‌ها بالغ بر 30 میلیارد و 877 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

فرماندار سمنان از بهره‌برداری از پنج پروژه اقتصادی –تسهیلاتی در هفته دولت با اعتباری با اعتباری 85 میلیارد تومانی خبر داد و گفت: این پنج پروژه که دربرگیرنده چار پروژه صنعتی-معدنی و یک پروژه میراث فرهنگی است 456 فرصت شغلی مستقیم ایجاد کرده است.

وی با بیان اینکه پروژه‌های مرکز استان شنبه چهارم شهریورماه با حضور استاندار به طور همزمان افتتاح می‌شود ادامه داد: همزمان با افتتاح این 72 پروژه 10 پروژه جدید نیز در سمنان کلنگ‌زنی می‌شود که طرح بزرگ تکمیل فاضلاب سمنان مهمترین این پروژه‌ها است که با مشارکت یک سرمایه‌گذار هندی عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

دانایی با بیان اینکه 75درصد از سرمایه‌گذاری این پروژه بزرگ آورده سرمایه‌گذار خارجی است گفت: 25 درصد ماباقی سرمایه‌گذاری این پروژه با مشارکت شهرداری سمنان انجام می‌شود.

فرماندار سمنان با اشاره به سهم دستگاه‌ها از پروژه‌های عمرانی آماده افتتاح مرکز استان اظهار کرد: شهرداری سمنان با 18 پروژه و توزیع برق شهرستان با 15 پروژه عمرانی بیشترین پروژه را از نظر فراوانی دارند اضافه کرد: سه پروژه از این پروژه‌ها مربوط به اوقاف و امورخیریه شهرستان، چهار پروژه صنعت، معدن و تجارت، هفت پروژه مربوط به بنیاد مسکن ،6پروژه منابع طبیعی،دانشگاه علوم پزشکی و نوسازی مدارس هر کدام سه پروژه، جهادکشاورزی،تعاون کار و رفاه اجتماعی و شرکت شهرک‌ها هرکدام دو پروژه و راه‌آهن، راه و ترابری، بهزیستی، تامین اجتماعی برق منطقه‌ای شرکت گاز و میراث فرهنگی شهرستان سمنان هر کدام یک پروژه آماده افتتاح دارند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب