14:10:12 - چهار شنبه 23 آگوست 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار خطاب به اعضای شورای شهرسمنان؛
عدالت و انصاف را مدنظر قرار دهید
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان گفت : اعضای شورای اسلامی شهر اجرا و رعایت ٢ شاخص عدالت و انصاف را در همه زمینه ها مدنظر قرار دهند.

 

محمدرضا خباز روز چهارشنبه در آیین آغاز به کار دوره پنجم شورای اسلامی شهر سمنان در سالن جلسات فرمانداری سمنان افزود : اعضای شورای اسلامی شهر باید در چارچوب وظایف خود عمل کنند و در همه زمینه ها عدالت و انصاف را مدنظر قرار دهند.
وی اظهار داشت : اساس ارسال کتب و پیامبران برای مردم اجرای عدالت اجتماعی است و این امر نشان دهنده اهمیت اجرای عدالت در جامعه است که باید اعضای شورای شهر به این نکته توجه ویژه داشته باشند.
وی با تاکید بر حفظ امانت از سوی اعضای شورای اسلامی ، ادامه داد : مردم به این افراد اعتماد می کنند، آن ها نیز باید در حفظ امانت کوشا باشند.
وی یادآور شد : خدمتگزاری کسوتی بسیار ارزشمندی است، اعضای شورای اسلامی شهر باید خدمتگزار باشند و هدف اصلی خود را خدمت رسانی به مردم قرار دهند.
استاندار سمنان اضافه کرد : اعضای شورای اسلامی شهر و روستا عمران و آبادی حوزه خود و کشور را مد نظر قرار دهند و به آن توجه ویژه داشته باشند.
وی بیان داشت : فعالیت در شورای اسلامی شهر و روستا معامله با خدا و کار بسیار دشوار و پر مسوولیتی است.
خباز اضافه کرد : فعالیت در شوراهای شهرهای کوچک بسیار سخت تر از حوزه های دیگر است و دلیل آن این است که مردم در شهرهای کوچک از ریزترین تا بزرگترین مسائل را با اعضای شورای شهر مطرح می کنند و مراجعات نیز فراوان است.
وی بیان داشت : سخت ترین کارها با فضیلت ترین کارهاست، اعضای شورای اسلامی شهر و روستا باید طوری کار کنند که در پیشگاه وجدان خود و مردم آسوده خاطر باشند.
استاندار سمنان خاطرنشان کرد : متن سوگندنامه شورای شهر و روستا تکلیف دنیایی و اخروی اعضا را مشخص کرده است و باید این افراد به این سوگندنامه توجه ویژه داشته باشند.
این نشست با حضور احمدهمتی نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، سیدعباس دانایی فرماندار سمنان، مهدی زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان برگزار شد و اعضای دوره چهارم شورای اسلامی شهر سمنان تودیع و اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شهر سمنان معرفی شدند.
در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان سمنان 2 هزار و 422 با هم رقابت کردند و هزار و 64 نفر آنها برای عضویت درشوراها انتخاب شدند، این انتخابات در شهرهای سمنان، شاهرود و دامغان به صورت الکترونیکی برگزار شد.
با رقابت 99 نامزد در انتخابات شورای اسلامی شهر سمنان ، طبق نتایج شمارش آراء به ترتیب آقایان سیدمسعود سیادتی با 17 هزار و 511 رای، مجید نظری با 12 هزار و 276 رای، مهدی خراسانیان با 11 هزار و 804 رای، محمد همتی با 11 هزار و 520 رای، عباس آلبویه با 10 هزار و 10 رای، عباسعلی طالب بیدختی با 9 هزار و 239 رای و محمد زحمت‌کش با هشت هزار و 485 رای به عنوان اعضای اصلی مشخص شده بودند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب