19:54:03 - دوشنبه 21 آگوست 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح پروژه‌هایی به ارزش 14 میلیارد تومان در هفته دولت درسرخه
کانال تلگرام سمنان لاین

فرماندار شهرستان سرخه از نهایی شدن افتتاح پروژه‌هایی به ارزش بالغ بر 14 میلیارد تومان در این شهرستان در هفته دولت امسال خبر داد.

علی‌محمد مویدی‌زاده در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: پروژه‌های قابل افتتاح این شهرستان به استانداری اعلام شده اما هنوز نهایی نشده است.

وی با بیان اینکه لیست پروژه‌های افتتاحی بزودی اعلام می‌شود ادامه داد: تاکنون بهره‌برداری از پروژه‌هایی به ارزش بالغ بر چهارده میلیارد نهایی شده است.

فرماندار سرخه از افزایش قابل توجه ارزش پروژه‌های آماده افتتاح در این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: سال گذشته در هفته دولت پروژه‌هایی به‌ارزش 8.5 میلیارد تومان در سرخه افتتاح شد که این رقم در هفته دولت امسال مطمئنا از چهارده میلیارد تومان بیشتر خواهد بود.

وی بر لزوم معرفی و بازگو کردن خدمات دولت تاکید کرد و افزود: هفته دولت فرصت مناسبی برای بیان خدمات دولت و ارائه گزارش مسئولان است.

مویدی‌زاده توجه به تحقق شعار اقتصاد مقاومتی ،تولید و اشتغال را از اولویت‌های امسال برشمرد و تصریح کرد: دولت رویکرد ویژه‌ای به حوزه تولید و اشتغال دارد و لذا توجه به این رویکرد باید در برنامه‌های این هفته مورد توجه دستگاه‌ها و مدیران شهرستان قرار گیرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب