خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/08/17 22:43
شناسه خبر : 20565

بلاتکلیفی تنها نماینده فوتبال استان سمنان!!!

سمنان لاین – مسابقات فوتبال لیگ دو کشور در فصل جاری، روزچهارشنبه با حضور نماینده تنها تیم سمنانی حاضر در این لیگ قرعه کشی شد . این در حالی است که هنوز حضور تیم فوتبال هف سمنان تنها نماینده استان در این رقابت ها در هاله ای از ابهام قرار دارد. باشگاه هف سمنان بعد از سه سال […] ...

سمنان لاین – مسابقات فوتبال لیگ دو کشور در فصل جاری، روزچهارشنبه با حضور نماینده تنها تیم سمنانی حاضر در این لیگ قرعه کشی شد .

این در حالی است که هنوز حضور تیم فوتبال هف سمنان تنها نماینده استان در این رقابت ها در هاله ای از ابهام قرار دارد.

باشگاه هف سمنان بعد از سه سال تیمداری در فصل جاری با مشکلات عدیده مالی همراه است و مسئولین این باشگاه بارها اعلام کردند که به تنهایی قادر به شرکت در مسابقات و تامین هزینه های تیمداری نیستند به همین منظور جلسات مختلفی با حضور مسئولین عالی رتبه استان برگزار شد و در نهایت مسئولین استان وعده دادند مساعدت های خوبی تا پایان سال به این تیم شود ولی مدیران باشگاه هف معتقد هستند که برای شروع کار و اطمینان مجموعه این باشگاه، مسئولین یا باید تعهد کتبی بدهند یا همین ابتدا وجه نقدی را در اختیار انها قرار دهند که به طور حتم و یقین این خواسته ها آنها غیر منطقی به نظر می رسد چرا که هیچ مسئولی حاضر به دادن تعهد کتبی نیست و اصولا تعهد فرماندار ، استاندار و یا هر مدیر دیگری به یک باشگاه ورزشی محلی از اعراب ندارد.

از سوی دیگر مدیر عامل شرکت هف به دنبال تشکیل هیات مدیره ای با حضور مسئولین استان بوده است که این امر نیز تحقق نخواهد یافت چون کمتر مسئول استانی حاضر است در این هیات مدیره حضور داشته باشد و در آینده پاسخگوی مطالبات کادر فنی و بازیکنان باشد .

به هر حال روز چهارشنبه رضا علی رئیس هیات فوتبال که چندی پیش نامه ای را مبنی بر فرصت 48 ساعته برای تعیین و تکلیف به باشگاه هف ارسال کرده بود بعد از دیدار با حسین وفا مدیر عامل باشگاه هف از کناره گیری این باشگاه در لیگ دو خبر داد ولی انتشار این خبر خیلی سریع با واکنش مالک باشگاه همراه شد و وی در گروه تلگرامی موسوم به هواداران باشگاه ، اعلام کرد به هیچ وجه امتیاز را در اختیار هیات فوتبال استان قرار نداده است .

به هر حال گفته می شود رئیس و دبیر هیات فوتبال روز پنجشنبه نشستی را با فتاحی مدیر اداره ورزش و جوانان استان برگزار کرده اند تا تصمیم نهایی گرفته شود اما رضوانی دبیر هیات فوتبال استان در گفتگو با  یکی از رسانه ها سه راهکار را پیشنهاد داده است اول اینکه تیم فوتبال هف سمنان با قدرت کار خود را مثل سه سال گذشته شروع کند، دوم اینکه باشگاه هف اگر توان شرکت در مسابقات را ندارد به هر باشگاهی که خودش تمایل دارد در استان واگذار نماید و سوم اینکه اگر این دو حالت اتفاق نیافتاد با توجه به فرصت اندک هیات فوتبال اقدامات لازم را به عمل اورد

گویا وعده مسئولین استان برای حمایت از تنها نماینده فوتبال استان در لیگ دو کمک دویست و پنجاه میلیون تومانی و اعطای تسهیلات دیگری بوده که همچنان عملی نشده است.

به هر روی همه این اما و اگرها در حالی مطرح می شود که سوت آغاز هفته نخست مسابقات فوتبال لیگ دو در فصل جاری ششم شهریور ماه یعنی کمتر از دو هفته دیگر به صدا در می آید در صورتی که وضعیت هف سمنان که در دوره قبل تا آستانه صعود به لیگ یک کشور هم پیش رفت همچنان نا روشن است.