0:26:14 - چهار شنبه 16 آگوست 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شوخی‌های‌ پینگ‌پونگی لاریجانی و کواکبیان!
کانال تلگرام سمنان لاین

کواکبیان چهره‌ای بود که برای موافقت با کابینه پیشنهادی، پشت تریبون رفت. صحبت‌های او با حاشیه‌های جالبی همراه بود.

مصطفي كواكبيان نماینده اصلاح طلب مجلس كه صحبت‌هايش بيشتر معطوف به مخالفت‌هاي مجتبي ذوالنور بود، گفت: مباحثی که بعضی از عزیزان مطرح می کنند خطبه های قبل از نماز جمعه است. اینجا مجلس است.

كواكبيان همچنين در واكنش به آن بخش از صحبت‌هاي ذوالنور كه گفته بود «در حوزه فرهنگ، هر چه برنامه را مرور كردم تا رنگ و بويي از دين پيدا كنم،‌ پيدا نكردم و اگر همين برنامه را بگوييم برنامه يك دولت سكولار و لائيك است،‌ چه تفاوتي با جمهوري اسلامي داشت. در اين برنامه جاي دين كجاست؟»، با صراحت تأكيد كرد: اینکه ما بگوییم برنامه های دولت سکولار است یا معنی سکولار را نمی دانیم یا متوجه نیستیم که در راس این نظام مقام معظم رهبری هستند.

اين نماينده اصلاح طلب در ميان صحبت ‌هايش به شوخي‌هاي نسبتا جدي لاريجاني كه هميشه بين آنها رد و بدل مي‌شود، اشاره اي داشت. او گفت: رهبری چند روز پیش حکم رییس جمهور را تنفیذ کردند و رییس جمهور را تایید کرده اند. به علاوه افتخار دولت یازدهم برنامه محوری است. من زمانی که از آقای لاریجانی لقب پرفسور گرفتم، گفتم که برنامه را با دولت هماهنگ کنید اما دولت با برنامه هماهنگ حرکت کرده است.

زماني كه صحبت هاي همراه با فرياد كواكبيان در مقام موافق به پايان رسيد، رئيس مجلس مثل هميشه به شوخي با كواكبيان پرداخت. رئيس مجلس وقتي كه رنجبرزاده عضو هيئت رئيسه خواست نام نفر بعدي را براي قرار گرفتن پشت تريبون بخواند، با لحن خاص خود،‌ گفت: يك مقدار اجازه بدهيد كه از صداي بلند ايشان-كواكبيان- زمانی بگذرد و يك آرامشي حاصل شود تا آقاي جهانگيري براي صحبت بيايند.(خنده ساير نمايندگان)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب