14:50:09 - دوشنبه 14 آگوست 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ساخت جایگاه سوخت ثابت فرودگاه شاهرود توسط شرکت پخش فراورده های نفتی!!!
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه شاهرود گفت: با انتخاب پیمانکار تا 10 روز آینده، جایگاه سوخت ثابت فرودگاه شاهرود تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

به گزارش سمنان لاین  سبحان رجب پور  در بازدید از دفتر خبرگزاری ایرنا در شاهرود به مناسبت روز خبرنگار، با اشاره به ایجاد مرکز سوخت گیری سیار برای پرواز حجاج در فرودگاه شاهرود، افزود: بخشی از این کار بر عهده کمیته مردمی بوده و بخش دیگر آن را شرکت ملی پخش فراورده های نفتی انجام می دهد.

شایان ذکراست بارها سخن از مردمی بودن ساخته شدن فرودگاه شاهرود بدون ریالی اعتبارات دولتی مطرح شده که همین موضوع آخرین مورد از نقض این ادعاهاست که متاسفانه کماکان هم ادعاهای مذکورادامه دارد ازطرفی بهتربود مدیرکل محترم سهم هر بخش را مشخص می کردند و این نگاه حمایتی درمورد فرودگاه مرکزاستان هم لحاظ می شد
وی ادامه داد: تجهیزات آورده شده و در مرحله آزمون نهایی است؛ به این ترتیب از هفته آینده فرودگاه شاهرود آمادگی سوخت رسانی به پروازهای حاجیان را خواهد داشت.
رجب پور همچنین با بیان اینکه این شرکت وظیفه پخش انواع فراورده های نفتی در استان سمنان را بر عهده دارد، اضافه کرد: علاوه بر سوخت رسانی به هم استانیان، تامین سوخت خودروهای ترانزیتی و مسافران و زائران حرم مطهر رضوی (ع) نیز از اولویت های کاری شرکت ملی پخش فراورده های نفتی است.
وی یادآور شد: از آن جایی که در روزهای تعطیل مصرف سوخت به میزان بیش از 50 تا 100 درصد افزایش می یابد، شرکت پخش فراورده های نفتی هم مانند دیگر دستگاه های امدادی و خدمات رسان در آمادگی کامل به سر می برد تا نیاز هموطنان به موقع برآورده شود.
مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه شاهرود همچنین با اشاره به اینکه بیش از 65 درصد نفتگاز در بخش خودروهای دیزلی و ترانزیتی مصرف می شود، افزود: به منظور آمادگی کامل جایگاه های عرضه در تمام طول سال، شرکت جدا از وظیفه آنان برای خرید فراورده، اعتباری در نظر گرفته تا بتوانند به میزان کافی محصول برای عرضه در اختیار داشته باشند.
رجب پور با تاکید بر اهتمام شرکت ملی پخش فراورده های نفتی بر تکریم ارباب رجوع گفت: تمام سیستم ها مکانیزه بوده و نیازی به مراجعه حضوری مردم به شرکت وجود ندارد اما به دلیل اتصال سامانه های تامین سوخت به برخی دستگاه های متولی مانند سازمان های صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی، میزان نیاز مصرف کنندگان باید به تایید آنان برسد.
وی همچنین یادآور شد: سامانه پیامگیر 09627 آماده دریافت نظرات، پیشنهادات و یا شکایت های مردمی بوده و ظرف مدت 72 ساعت به درخواست هایشان پاسخ داده خواهد شد.
دراین دیدار ، مسوول نمایندگی ایرنا در شاهرود هم توصیحاتی در باره فعالیت های این دفتر ارایه کرد.
شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه شاهرود وظیفه توزیع انواع فراورده های نفتی و نظارت بر عرضه گاز سی ان جی را در استان سمنان بر عهده دارد.
در گستره فعالیت شرکت توزیع فرآورده های نفتی شاهرود ، 57 جایگاه عرضه سوخت بنزین و نفت گاز و 41 باب جایگاه عرضه گاز طبیعی وجود دارد.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب