14:42:22 - یکشنبه 6 آگوست 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار شاهرودخبرداد؛
رشد «« 27 »» برابری اعتبار تعمیر و تجهیز مکان های ورزشی شاهرود!
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – فرماندار شاهرود گفت: اعتبار تعمیر و تجهیز مکان های ورزشی در سال جاری با 27 برابر افزایش ، به 270 میلیون تومان رسید.

به گزارش سمنان لاین از ایرنا، سید محمدرضا هاشمی یکشنبه در چهارمین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شاهرود در سرسرای ولایت فرمانداری، افزود: یک میلیارد و 700 میلیون تومان از محل مصوبه های سفر ریاست جمهوری به استان ، برای ساخت استخر شنای بیارجمند اختصاص یافته که در حال اجراست.
وی اضافه کرد: اعتبار تعریض جاده شاهرود- آزادشهر، آسفالت خیابان های شهر شاهرود و توسعه بیمارستان امام حسین (ع) هم از دیگر مصوبه های این سفر بود .
رییس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شاهرود، بیان کرد: به خاطر توانایی های شهرستان ، در سه سال گذشته بیش از 50 مورد از مسابقه های استانی و کشوری رشته های گوناگون ورزشی به میزبانی شاهرود برگزار شده است.
هاشمی با اشاره به رشد چشمگیر اعتبارات ورزشی شهرستان، گفت: ایجاد خانه های ورزشی روستایی از پارسال آغاز شده و تاکنون بیش از 10 خانه ورزش در روستاهای شهرستان آغاز به کار کرده است.
وی با تاکید بر نگاه ویژه دولت به جوانان، یادآور شد: عملیات اجرایی ساخت خانه جوانان شاهرود هم با اختصاص بودجه 400 میلیون تومانی، به زودی آغاز می شود.
معاون استاندار سمنان همچنین بر لزوم همکاری دستگاه های متولی امور فرهنگی در اجرای آیین ازدواج 450 زوج جوان شاهرودی تاکید کرد و گفت: سازمانهای مردم نهاد با برگزاری چنین آیینی بار را از دوش اداره های دولتی برمی دارند اما دستگاه های اجرایی هم باید با آنان همکاری داشته باشند.
هاشمی با بیان اینکه باید با برگزاری جشن ها و برنامه های شاد و متنوع در بوستان ها به ایجاد نشاط اجتماعی در بین جوانان کمک کرد، افزود: برنامه های ورزش و حوزه جوانان نباید در مرکز شهرستان متمرکز شود و جوانان ساکن در روستاهای دورافتاده هم باید از این برنامه ها سهمی داشته باشند.
مراسم جشن ازدواج گروهی جوانان شاهرود از هشت سال پیش به همت یکی از موسسه های خصوصی وابسته به اداره بهزیستی شهرستان و با هدف ترویج ازدواج آسان و تحکیم بنیان خانواده برگزار می شود.
در سال های 93 و 94 به ترتیب 80 و 110 زوج در جشن ازدواج آسان شرکت کردند. سال گذشته هم جشن ازدواج جوانان با حضور 250 زوج در سالن ورزشی سرپوشیده البرزشرقی برگزار شد.
قرار است امسال این آیین با شرکت 450 زوج و خانواده های آنان در سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) برگزار شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب