14:12:18 - پنجشنبه 3 آگوست 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرکل بهزیستی استان مطرح کرد ؛
فقدان مرکز معتادان متجاهر درسمنان !
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیرکل بهزیستی استان سمنان از فعالیت 12 کمپ ترک اعتیاد در این استان خبر داد.

به گزارش سمنان لاین علی‌رضا ایزدپور در گفت‌وگو با ایسنا بااعلام این خبر اظهار کرد: حدود سه‌هزار نفر در یک سال اخیر از خدمات مراکز فعال مبارزه با آسیب و کمپ‌های ترک اعتیاد در استان خدمات دریافت کردند.

وی با بیان اینکه بهزیستی استان فعالیت‌های زیادی در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی و از جمله اعتیاد دارد افزود: در همین راستا تیم‌های سیار کاهش آسیب در استان فعال شدند.

مدیرکل بهزیستی استان سمنان با اشاره به اثرات مخرب اعتیاد بر جامعه از تلاش مجموعه بهزیستی استان برای کیفیت‌بخشی به خدمات این حوزه خبر داد و تصریح کرد:  سمنان مرکز معتادان متجاهر ندارد.

وی با بیان اینکه معتادان متجاهر به معتادانی اطلاق می شود که با وجود بستر مناسب برای درمان برای ترک اقدام نمی‌کند لذا به این مرکز ارجاع می‌شوند خاطرنشان کرد: این مراکز بیشتر به مبارزه با موادمخدر استان‌ها برمی‌گردد و اما بهزیستی استان چنان چه نیاز باشد آمادگی راه‌اندازی این مرکز در استان را دارد.

وی با بیان اینکه برای کاهش آسیب‌های ناشی از اعتیاد سه تیم سیار کاهش آسیب در استان تشکیل شده اظهار کرد: در مجموع بیش از 4000نفر در یک سال اخیر از خدمات بهزیستی در زمینه اعتیاد و کاهش آسیب‌های ناشی از آن خدمات دریافت کردند.

مدیرکل بهزیستی استان سمنان از اعتیاد به عنوان عاملی موثر در بزهکاری‌های دیگر نام برد و افزود: بهزیستی استان با کارشناسان و تیم‌های مجرب خود همه توان خود را برای کاهش این آسیب به کار می‌گیرد ضمن اینکه نیاز به همراهی دیگر دستگاه‌های مسئول در این ارتباط نیز هستیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب