14:27:18 - چهار شنبه 2 آگوست 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اظهارنظر متفاوت نهاوندیان درخصوص تغییرات کابینه
کانال تلگرام سمنان لاین

رئیس‌ دفتر رئیس‌جمهور گفت: ۵۰ درصد اعضای کابینه در دولت دوازدهم تغییر خواهد کرد.
محمد نهاوندیان پیش از ظهر امروز در حاشیه امروز جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اظهارداشت: ۵۰ درصد اعضای کابینه در دولت دوازدهم تغییر خواهد کرد.

رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به انتخاب های آقای روحانی برای کابینه دوازدهم افزود: من اطمینان می دهم انتخاب های آقای روحانی حتما انتخاب های مورد حمایت مردمی خواهد بودکه به ایشان رأی دادند.

وی با اشاره به اینکه رئیس جمهور بهترین کسی بود که پیام انتخابات را دریافت کرد گفت: حتما مصادیقی در انتخاب کابینه خواهند داشت که در جهت تحقق این پیام باشد.

نهاوندیان افزود: برای رئیس جمهور جز کارآمدی، هماهنگی و همدلی ملاک نبوده است و به همین دلیل قشرهای مختلف این رویکرد را پسندیدند.

رئیس دفتر رئیس جمهور با تاکید بر اینکه هم اکنون در کشور به هماهنگی و همدلی بیشتر نیاز داریم؛ گفت: در تشخیص مصداق های این هماهنگی قطعاً تشخیص آقای رئیس جمهور مورد اعتماد مردم خواهد بود و آقای روحانی طبعاً به پیمانی که با مردم بسته اند وفادار هستند و با تشخیص همه شرایط، انتخاب اصلح را قطعاً مورد توجه قرار داده اند.

وی افزود: مطمئن هستم پس از معرفی اعضای کابینه به مجلس شورای اسلامی، ترکیبی که از وزرا، معاونان رئیس جمهور و مجموعه کابینه دوازدهم تشکیل خواهد شد، یک مجموعه کارآمد و هماهنگ خواهد بود.

نهاوندیان با اشاره به سخنان برخی افراد مبنی بر فشار بر رئیس جمهور برای انتخاب کابینه دوازدهم تاکید کرد: کسانی که دکتر روحانی را می شناسند می دانند که فشار بر وی تاثیر ندارد و البته ما شاهد برخی گمانه زنی ها بودیم که طبع کار رسانه ای است، اما رئیس جمهور بنا بر وظیفه ای که مردم بر عهده او گذاشته اند، کار خود را انجام می دهد و با همه مشورت خواهد کرد.

وی با تاکید براینکه بیشترین میزان مشورت در این فصل ازجانب رئیس جمهور صورت گرفته است گفت: هم با شخصیت های سیاسی کشور و هم با جناح ها و گروه های مختلف و هم با افراد خبره در حوزه های فنی و تخصصی مشورت شده است و ما در طول دو ماه و نیم گذشته وقت بسیار زیادی برای رایزنی ها گذاشته ایم و این رایزنی ها به آقای رئیس جمهور منتقل شده است و در نهایت آقای روحانی با احساس مسئولیتی که در قبال مردم داشته تصمیم گرفته اند.

شایان توجه است که برخی نمایندگان در روزهای گذشته از تغییرات و ریزش حداقلی در کابینه جدید خبرداده و این مباحث را گمانه زنی رسانه ای!!! عنوان کرده بودند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب