18:26:24 - دوشنبه 31 جولای 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پل شهرک صنعتی سمنان 3.5 میلیارد تومان اعتبار لازم دارد/افتتاح باند دوم محور سمنان- مهدی‌شهر
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیر کل راه و ترابری استان سمنان گفت: تکمیل تقاطع غیرهم‌سطح یا پل روگذر شهرک صنعتی سمنان 3.5 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

سید عبدالمجید نژاد صفوی با بیان اینکه مراحل تکمیل طرح تقاطع غیرهم‌سطح شهرک صنعتی سمنان با یک میلیارد تومان اعتبار وزرات راه و شهرسازی و اعتبارات استانی تا هفته آینده آغاز می شود، افرود: با توجه به این که پی ریزی و بتن ریزی این تقاطع انجام شده، بعد از گذشت بیش از یک سال پیگیری، این طرح به پیمانکار واگذار شده است.
وی با بیان اینکه برای به بهره برداری رسیدن این تقاطع سه و نیم میلیارد تومان اعتبار نیاز است، کاهش تصادفات، کاهش مسافت و هزینه را از مزیت‌های بهره برداری از این تقاطع غیرهم‌سطح بر شمرد و گفت: 2 دوربرگردان شمال به جنوب و جنوب به شمال در این محور احداث شده و تنها نیاز به روکش آسفالت دارد.
نژاد صفوی با اشاره به دیگر طرح های جاده سازی در استان سمنان، خاطر نشان کرد: مناقصه 100 کیلومتر باند دوم دامغان- معلمان در وزارت راه و شهرسازی انجام شده و تا کنون 35 کیلومتر از این محور به صورت امانی اجرا شده است.
وی با اشاره به 2 بانده شدن محور سمنان- مهدی‌شهر به طول پنج کیلومتر گفت: این محور از نقاط حادثه خیز استان به شمار می رفت که به طور کامل آسفالت شده و به بهره برداری رسیده است.
مدیر کل راه و ترابری استان سمنان یاد آور شد: از 10 کیلومتر تعهد آزاد راه شاهرود- آزادشهر، هشت و نیم کیلومتر اجرایی شده و از هفت کیلومتر محور ایوانکی- آبسرد بیش از 2.5 کیلومتر آسفالت شده و هر 2 طرح در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. شاه حسینی _ ارادان   آگوست 1, 2017  

    در ادامه زحمات دکتر کاتب کریدور از گرمسار به جنوب کشور ، تصویب اولیه احداث بزرگراه از مسیر جنوب روستاهای آرادان به جندق ، که می تواند حلقه زنجیره گرمسار به کل کشور را تکمیل نماید ، جاده گرمسار به شمال از مسیر فیروزکوه پیشرفت قابل توجهی داشته و در نهایت گرمسار به یزد از مسیر جندق ، که از دستاوردهای نماینده عزیز است که نه از طریق اداره کل راه استان ( شاهرود ) بلکه کانال ارتباطی با وزرات راه جهت توسعه راه های گرمسار انجام شده ، وضعیت راه های مواصلاتی گرمسار در گذشته خیلی بد بود .

  2. سمنان همشهری .   جولای 31, 2017  

    سمنان لاین خودتان خوب میدانید که دوبانده شدن راه سمنان به مهدیشهر دهسال است که ساخته شده وهمه استان هم میدانند ودارند استفاده میکنند . جرا شما این …ها را مرتب چاپ میکنید . وبطور مبسوط پاسخ افرادی که …ومشکل …با مرکز استان رادارند نمی دهید با این روش هیچ کاری اصلاح ودر روند قانونی خود قرار نمیگیرد ..