خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/07/31 18:19
شناسه خبر : 20214

سفروزیر نیرو به استان/ افتتاح چندطرح مهم درگرمسار!

سمنان لاین – مشاور استاندار و دبیر شورای اطلاع‌رسانی استان سمنان از سفر وزیر نیرو با هدف افتتاح چندین پروژه حوزه آب و برق این استان خبر داد. علی معینی دانشمندی با اعلام این خبر افزود:  حمید چیتچیان فردا 10مردادماه به‌منظور افتتاح و بازدید از روند اجرایی چندین پروژه عمرانی وارد این استان می‌شود. وی از گرمسار […] ...

سمنان لاین – مشاور استاندار و دبیر شورای اطلاع‌رسانی استان سمنان از سفر وزیر نیرو با هدف افتتاح چندین پروژه حوزه آب و برق این استان خبر داد.

علی معینی دانشمندی با اعلام این خبر افزود:  حمید چیتچیان فردا 10مردادماه به‌منظور افتتاح و بازدید از روند اجرایی چندین پروژه عمرانی وارد این استان می‌شود.

وی از گرمسار به عنوان اولین مقصد چیتچیان در این استان نام برد و گفت: افتتاح همزمان پروژه‌های آب و برق این شهرستان، افتتاح پست 63.20شهرک صنعتی گرمسار، افتتاح واحد اول و دوم مولد مقیاس کوچک در شهرک صنعتی ایوانکی،بهره‌برداری و افتتاح پروژه خط انتقال آب حدواسط تصفیه‌خانه گرمسار تا ایوانکی، افتتاح خط انتقال خروجی تصفیه‌خانه آب گرمسار به شهر گرمسار از برنامه‌های سفر یک روزه وزیر نیرو به استان سمنان در شهرستان گرمسار است.

مشاور استاندار و مدیرکل دفتر استانداری سمنان از شهرستان سرخه به عنوان دیگر مقصد سفر وزیر نیرو نام برد و افزود: افتتاح مجتمع آبرسانی کوثر سرخه تنها برنامه چیتچیان در زادگاه رئیس‌جمهور است که در روستای افتر از توابع شهرستان سرخه انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه بازدید از کارخانه آریاترانسفو در شهمیرزاد از دیگر برنامه‌های سفر وزیر نیرو است گفت: این واحد تولیدی که از بزرگترین کارخانه‌های تولید ترانسفورماتور در منطقه است سالانه علاوه بر رفع نیاز داخل، ارزآوری بالایی از بازارهای جهانی دارد.

مشاور استاندار سمنان با بیان اینکه وزیر نیرو دولت یازدهم در پایان سفر خود به مرکز استان سفر می‌کند افزود: حضور در نشستی با حضور استاندار و نمایندگان استان در مجلس و برخی مدیران و از جمله مدیران صنعت آب و برق از مهمترین برنامه‌های چیتچیان در سمنان است.