22:12:29 - یکشنبه 30 جولای 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
علیرضا خسروی مطرح کرد؛
محرومیت زدایی 100 منطقه استان از سوی آستان قدس سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس استان سمنان گفت: 100 منطقه محروم این استان با کمک هزار خادمیار آموزش دیده از سوی نیروهای این دفتر، محرومیت زدایی می شود.

به گزارش سمنان لاین علیرضا خسروی در نشست خبری آئین های زیر سایه خورشید در تالار اجتماعات این دفتر ، تامین زیرساخت های منطقه خارتوران شاهرود، 2 روستای دامغان ، تامین آب آشامیدنی و تامین خانه عالم را از جمله طرح های مصوب رفع محرومیت زدایی این استان ذکر کرد.
وی اظهارداشت : نگاه این تشکل مذهبی موازی کاری نیست بلکه هدف آن هم افزایی و همکاری با هدف محرومیت زدایی در مناطق محروم است.
وی خاطرنشان کرد : از ابتدای دهه کرامت تاکنون برای تحقق این امر مهم 400 نفر در قالب چهار کاروان به مناطق محروم استان اعزام شدند در حالی که هیچ محدودیتی برای اعزام نیروها وجود ندارد.
وی به آئین مذهبی سایه خورشید که از امروز با 2 کاروان در شهرستان های میامی و بیارجمند آغاز شد اشاره و اضافه کرد : 2 کاروان روز دوشنبه به شهرستان شاهرود و بسطام سفر می کنند.
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس آستان سمنان ادامه داد : این کاروان روز سه شنبه به شهرستان دامغان و روز بعد یک کاروان به شهرستان گرمسار و یک کاروان دیگر به شهرستان سمنان سفر می کنند.
خسروی تصریح کرد : این کاروان روز پنجشنبه در شهرستان سمنان و بعد از ظهر این روز به شهرستان آرادان و روز جمعه همزمان با ولادت امام رضا(ع) به شهرستان های مهدیشهر و سرخه سفر می کنند.
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس استام سمنان اضافه کرد : در مجموع 83 برنامه در قالب موضوعات فرهنگی در مناطق محروم استان سمنان اجرا می شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب