خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/07/30 13:53
شناسه خبر : 20178

در جنگ اقتصادی برخی بانک ها تماشاچی بودند

استاندار سمنان با تأكيد بر اينكه ما معتقدیم کشور را با پول نفت نمي‌توان اداره کرد و باید برای تولیدکنندگان و سرمايه‌گذاران فرش قرمز پهن کرد، از برنامه ریزی این استان برای برگزاری همایش سرمایه گذاران خارجی با حضور 400سرمایه گذار خارجی و داخلی خبر داد. محمدرضا خباز در کنفرانس حمایت پیشگیرانه قضایی از اقتصاد مقاومتی […] ...

استاندار سمنان با تأكيد بر اينكه ما معتقدیم کشور را با پول نفت نمي‌توان اداره کرد و باید برای تولیدکنندگان و سرمايه‌گذاران فرش قرمز پهن کرد، از برنامه ریزی این استان برای برگزاری همایش سرمایه گذاران خارجی با حضور 400سرمایه گذار خارجی و داخلی خبر داد.

محمدرضا خباز در کنفرانس حمایت پیشگیرانه قضایی از اقتصاد مقاومتی با حضور معاون قوه قضاییه در ایوانکی اظهار کرد: در این همایش 100 سرمایه گذار خارجی و 300سرمایه گذار داخلی در آبان ماه امسال برگزار می شود.

وی ادامه داد: این همایش با محوریت جذب سرمایه گذاری در سه منطقه ویژه اقتصادی استان که توان آن از سرمایه گذاران داخلی کمتر برمی آید برگزار مي شود.

در جنگ اقتصادی برخی بانک ها تماشاچی بودند

استاندار سمنان با بیان اینکه همه دستگاه ها باید در این جنگ اقتصادی همراهی کنند گفت: متأسفانه برخی بانک ها و دستگاه ها که ادعای زیادی هم دارند در جنگ اقتصادی تماشاچی بودند.

خباز با اشاره به اينكه رهبر انقلاب امسال را سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نامگذاری کردند، افزود: اولین موردی که برای تولید اهمیت دارد، سرمایه است و ما باید با جلب اعتماد سرمایه گذاران، زمینه های تولید را در استان افزایش دهیم.

وي اضافه كرد: تولیدکنندگان جایگاه ارزشمندی دارند چون قرار است یکی از مشکلات اساسی کشور را از دوش دولت بردارند.

استاندار سمنان همچنين از امضاي بیش از 7000 میلیارد تومان تفاهم نامه  در 8 همایش سرمایه‌گذاری در استان سمنان خبر داد و گفت: به خاطر هماهنگی و همدلی بین بخش دولتی و خصوصی، و ایجاد احساس امنیت برای سرمایه گذاران، انشاالله در آبان ماه امسال با دعوت 100 سرمایه گذار خارجی و 300 سرمایه گذار داخلی همایش بزرگ سرمایه گذاری را با نگاه توجه به مناطق ویژه استان برگزار میکنیم.