14:12:56 - یکشنبه 30 جولای 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ايرج كارخائي : بهره گيري از ظرفيت‌هاي جهاددانشگاهي به توسعه كشور كمك مي‌كند
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیرکل پدافند غیرعامل استانداري سمنان با اشاره به ظرفیت‌های آموزشی، پژوهشی و رسانه ای جهاددانشگاهی استان بر لزوم بهره‌گیری استان از این ظرفیت‌ها در راستای توسعه استان تاکید کرد و گفت: بهره گيري از ظرفيت‌هاي جهاددانشگاهي به توسعه كشور كمك شاياني مي‌كند.

ايرج كارخائي در آستانه فرارسيدن 16 مرداد، سالروز تأسيس جهاددانشگاهي در گفتگو با خبرنگار ايسنا با تقدیر از همکاری‌های جهاددانشگاهی استان سمنان با اداره کل پدافند غیرعامل استانداری سمنان به اجرای طرح‌های مشترک با این دستگاه اشاره و خاطرنشان کرد: مشارکت جهاددانشگاهی استان سمنان در انجام طرح‌های پژوهشی پدافند غیرعامل استان سمنان به این اداره کل کمک شایانی کرد.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداري سمنان از جهاد دانشگاهی به عنوان مولود انقلاب نام برد و تصریح کرد: جهاددانشگاهی کارنامه بسیار درخشانی در سطح ملی و استانی دارد.

کارخائی پدافند غیرعامل استان سمنان را نیازمند ارتباط با مراکز علمی و دانشگاهی دانست و افزود: تحقق اهداف و سیاست‌های پدافند غیرعامل استان سمنان بدون همراهی دانشگاه‌ها و نخبگان و مراکز علمی ممکن نیست.

وي با بیان اینکه این اداره کل از همراهی مراکز دانشگاهی استقبال می‌کند افزود: توسعه و ترویج فرهنگ پدافندغیرعامل یکی از مهمترین رویکردهای ما در استان است که امسال نیز این سیاست به جد دنبال خواهد شد.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداري سمنان همچنين با اشاره به فرارسيدن 17 مرداد، روز خبرنگار، از خبرگزاري ایسنا به عنوان یکی از موفق‌ترین و حرفه‌ای ترین رسانه‌ها نام برد و اظهار کرد: دوری جستن از بازی‌های سیاسی و رویکرد حرفه‌ای به خبر سبب شده که این رسانه به عنوان یک رسانه مرجع مطرح شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب