14:00:07 - پنجشنبه 27 جولای 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چه کسی پرسپولیس را به هم می ریزد؟
کانال تلگرام سمنان لاین

يك روز بعد از ادعاي مقام مسئول پرسپوليس مبني بر اينكه محسن مسلمان و مهدي طارمي تيم را به هم مي‌ريزند، اين دو ستاره به آن واكنش نشان دادند.
محسن مسلمان در اين رابطه به ما گفت: آقايي كه نمي‌دانم چطور وارد فوتبال و باشگاه بزرگ پرسپوليس شده، در مورد من و مهدي حرف‌هايي زده كه به خيالش ما را روبه‌روي هواداران قرار بدهد. به اين آقا مي‌گويم زحمت نكش و خودت را خسته نكن چون من و مهدي كنار هواداران پرسپوليس هستيم و نه روبه‌روي آنها.

وي ادامه داد: كارنامه ما مشخص است. در مورد عملكرد ما كارشناسان بايد نظر بدهند اما تعداد گل‌هاي مهدي طارمي معلوم است و همه مي‌دانند كسب عنوان آقاي گلي و تكرار آن چقدر سخت است. منتي سر پرسپوليس نيست. براي دل خودم كردم ولي با دست بانداژ شده، شكسته و مصدوم به زمين رفتم و هيچ كم‌كاري‌اي نكردم. بعد از اين هم سرم را به خاطر پرسپوليس جلوي توپ مي‌گذارم و جانفشاني مي‌كنم ولي اجازه نمي‌دهم يك فرد غيرفوتبالي، من و مهدي را زير سؤال ببرد.

مسلمان افزود: من نمي‌دانم ناراحتي اين آقاي مسئول بابت چيست؟ اينكه مهدي مستقيم با هواداران پرسپوليس حرف زد؟ مگر خودتان هميشه شعار نمي‌دهيد كه هواداران صاحبان اصلي باشگاه هستند؟ پس چرا با يك حرف دلي مهدي طارمي با طرفداران پرسپوليس دست و پاي خودتان را گم كرديد؟ (با حرارت بيشتري) آقاي مدير! شوخي‌هاي من و مهدي تيم را به هم مي‌ريزد يا حرف‌هاي شما؟

شماره 77 پرسپوليس در پايان خيلي خودماني خطاب به هواداران گفت: من و مهدي حرف‌هاي بيشتري هم براي گفتن داريم و به موقع هم اين حرف‌ها رو مي‌زنيم ولي همين‌قدر بدونين كه من و مهدي طارمي جون‌مون رو هم براي پرسپوليس مي‌ديم.

اما بشنويد از مهدي طارمي كه كنار محسن مسلمان بود و پس از اتمام صحبت‌هاي همبازي خود، گوشي را گرفت و به ما گفت: نمي‌خواستم ديگر حرفي بزنم اما آقايان ول‌كن نيستند. به قول محسن، ما اهل خودزني نيستيم ولي در آستانه بازي اول پرسپوليس مقابل فولاد خوزستان، تيم را به هم مي‌ريزند. پنج‌شنبه ما بايد با چه كسي بازي كنيم؟ چه كسي را بايد شكست بدهيم؟ نمي‌دانيم با فولاد خوزستان بازي داريم يا مديران باشگاه؟!

آقاي گل ادامه داد: واقعاً نمي‌دانم از ناكامي پرسپوليس، آقايان چه سودي مي‌برند؟ من و مسلمان عادت كرده بوديم حرف‌هاي‌مان را داخل زمين بزنيم اما آقايان به اصطلاح مدير و مسئول كه بيرون زمين تخصص دارند، اجازه نمي‌دهند!

مهدي طارمي در پايان گفت: من هرچه دارم، از پرسپوليس است و مثل محسن جانم را هم براي موفقيت تيم محبوبم مي‌دهم. من و محسن و همه بچه‌هاي پرسپوليس تكرار قهرماني را هدف گرفته‌ايم، البته اگر اين آقايان مسئول بگذارند!

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب