خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/07/24 09:46
شناسه خبر : 20034

دستگیری سارق طلای بچه ها در یکی از پارک های شهر سمنان

سمنان لاین – رییس پلیس آگاهی استان سمنان از دستگیری سارق طلاجات کودکان سمنانی که با پرسه زدن در پارک‌ها طعمه‌های خود را پیدا می‌کرد، خبر داد. به گزارش سمنان لاین  سرهنگ اسماعیل حداد در تشریح این خبر اظهار کرد: این سارق در اطراف پارک‌ها و اماکن خلوت در کمین کودکان خردسال می‌نشست و به […] ...

سمنان لاین – رییس پلیس آگاهی استان سمنان از دستگیری سارق طلاجات کودکان سمنانی که با پرسه زدن در پارک‌ها طعمه‌های خود را پیدا می‌کرد، خبر داد.

به گزارش سمنان لاین  سرهنگ اسماعیل حداد در تشریح این خبر اظهار کرد: این سارق در اطراف پارک‌ها و اماکن خلوت در کمین کودکان خردسال می‌نشست و به محض غفلت والدین اقدام به سرقت طلاجات همراه کودکان می‌کرد.

وی از برنامه‌ریزی کارآگاهان پلیس آگاهی سمنان برای دستگیر این سارق خبر داد و افزود: کارآگاهان پلیس که در کمین سارق نشسته بودند سارق را درحین سرقت دستگیر کردند.

رییس پلیس آگاهی استان از تشکیل پرونده سرقت برای این سارق خبر داد و تصریح کرد: : این سارق یک مرد ۳۵ ساله است که سابقه سرقت و اعمال خلاف را نیز دارد.

وی با بیان اینکه چندین پرونده سرقت با همین شیوه در مراکز انتظامی استان ثبت شده خاطرنشان کرد: با دستگیری این سارق به همه این پرونده‌ها که احتمال ارتباط با این سارق 35ساله دارد، رسیدگی خواهد شد.

رییس پلیس آگاهی استان سمنان ضمن تاکید بر لزوم مشارکت مردم در مبارزه با تخلفات و جرائم اجتماعی از همراهی‌های مردمی با پلیس آگاهی در این استان تجلیل کرد.