11:03:36 - یکشنبه 23 جولای 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با حضوراستاندار و نماینده سمنان مطرح شد؛
تغییرمحسوس در فاصله دوبازدید از شرکت نساجی کویرسمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین –  نماینده مردم شهرستانهای سمنان مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی ،دکترخباز استاندار سمنان به اتفاق اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از شرکت نساجی کویر در شهرستان سمنان بازدید کردند.

استاندار سمنان در این بازدیدبا اشاره کمبود منابع آبی در این استان و به ویژه مشکل آب در بخش صنعتی بر لزوم استفاده از روش‌های علمی برای استفاده بهینه از منابع آبی و بازیافت منابع این حوزه تاکید کرد و گفت: نباید هیچ منبع آبی از چرخه تولید خارج شود.

محمدرضا خباز در حاشیه بازدید از نساجی کویر سمنان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در این واحد تولیدی بیش از 90درصد منابع آبی با تصفیه دوباره و اقدامات خوبی که انجام دادند مجددا به چرخه تولید بازگشته و این مهم اقدامات بسیار خوبی است که باید در دیگر واحدها نیز مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی با اشاره به کمبود محسوس منابع آبی در استان‌های کویری و از جمله سمنان افزود: استفاده مجدد از آب‌ها و جلوگیری از هدررفت منابع و بازگشت دوباره به منابع به چرخه تولید خدمت بزرگی است که در استانی همچون سمنان که از کمبود منابع رنج می‌برد یک امر حیاتی است.

استاندار سمنان بر لزوم تاسی دیگر واحدهای صنعتی استان به این واحد تولیدی و واحدهای مشابه تاکید کرد و گفت: یکی دیگر از اقدامات مهم این واحد تولیدی سمنان، طرح توسعه این واحد و زمینه‌سازی برای ایجاد اشتغال و کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی است.

وی با اشاره به بازدید سال قبل خود از این واحد اضافه کرد: در فاصله این دو بازدید این واحد تولیدی کاملا تغییر کرده و بخش‌هایی از آن توسعه یافته که نشان از لبیک امدیران این واحد به شعار اقتصاد مقاومتی است.

وی از حمایت دولت از واحدهای تولیدی استان خبر داد و تصریح کرد: نساجی کویر از بازدید قبل تا کنون حدود 30 هزار مترمربع به فضای صنعتی و تولیدی خود افزوده و برای طرح توسعه دیگری نیز 27 هزار مترمربع در جای دیگری خارج از این منطقه در اختیار ایشان قرار گرفته تا بخشی از تجهیزات و ماشین‌آلات خود را به آنجا منتقل دهد.

خباز کمک به ایجاد اشتغال و تولید را عملی نیکو در شرایط فعلی خواند و گفت: مدیران این واحد خوشبختانه همه درآمدها و سرمایه‌های خود را به صحنه تولید و اشتغال آوردند و مطمئنا خداوند نیز به آنها اجر خواهد داد.

وی با اشاره به انتخا این واحد تولیدی به عنوان تولیدکننده برتر کشور از آن به عنوان نمودی از مدیریت دقیق و درست دانست و افزود: یکی از دلایلی که نشان می‌دهد که این واحد عملکرد مثبت و مسئولانه‌ای داشته این است که مدیران آن در این شرایط ویژه که تولید کار دشواری به نظر می‌رسد، هر چه درآمد دارند را نیز صرف ایجاد زیرساخت‌های جدید و تولید بیشتر و اشتغال می‌کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب