18:16:16 - جمعه 21 جولای 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح بخش جراحی قلب بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود با 23 میلیاردتومان اعتبار
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اجرای طرح تحول سلامت در دولت دوازدهم با جدیت و تلاش بیشتری ادامه خواهد یافت.

به گزارش سمنان لاین ازایرنا  سیدحسن قاضی زاده هاشمی عصر جمعه در آیین بهره برداری از مرکز فوق تخصصی جراحی قلب شاهرود در گفت وگو با خبرنگاران افزود: خدمات ارزنده دولت یازدهم در عرصه بهداشت و درمان ، کشور را متحول کرد و یکایک مردم قدردان این امر هستند.
وی ادامه داد: بهره برداری از طرح های حوزه بهداشت و درمان در شهرستان شاهرود نمونه ای از خدمات دولت در این حوزه است.
وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت: با ساخت این مرکز جراحی قلب، از این پس مردم شاهرود در صورت نیاز به این خدمات به دیگر نقاط کشور عزیمت نخواهند کرد.
وی گفت: دولت تدبیر و امید موفق شد با اجرای بیمه سلامت در کشور، هزینه بیماران شهری را به 9 درصد و هزینه بیماران روستایی را به سه درصد کاهش دهد.
قاضی زاده هاشمی مردم استان سمنان را مردمی شهید پرور خواند و گفت: این مردم همانند دیگر مردم کشور باید از بهترین خدمات حوزه درمان برخوردار شوند.
وزیر بهداشت ، دانشگاه علوم پزشکی شاهرود را یکی از بهترین دانشگاه های کشور خواند و گفت: وجود استادان فرهیخته و پرتلاش، این دانشگاه را قادر ساخته است تا با معیارهای بین المللی خدمات ارائه کند.
وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی عصر جمعه برای بهره برداری از 6 طرح درمانی و بهداشتی با هزینه 30 میلیارد تومان به استان سمنان سفر کرده است.
مرکز جراحی قلب و آنژیوگرافی بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود ،بهره برداری از بخش شیمی درمانی مرکز آموزشی و پژوهشی – درمانی این بیمارستان، بهره برداری از بخش سی تی اسکن مرکز آموزشی و پژوهشی درمانی بهار و اجرای مرحله چهارم هتلینگ مرکز آموزشی و پژوهشی درمانی امام حسین(ع) از طرح های قابل بهره برداری با حضور قاضی زاده هاشمی است.
23 میلیارد تومان از 30 میلیارد اعتبار طرح های قابل افتتاح در این دانشگاه مختص بخش جراحی قلب امام حسین(ع) شاهرود است که با 26تخت به بهره برداری می رسد.
بخش شیمی درمانی امام حسین(ع) نیز با زیربنای 307متر مربع و با اعتبار 500 میلیون تومان دارای 12 تخت در یک طبقه است .
مرحله چهارم هتلینگ بیمارستان امام حسین(ع) نیز با 400 میلیون تومان اعتبار در زمینی به زیربنای 22 هزار متر مربع دیگر طرحی است که با حضور وزیر بهداشت و درمان به بهره برداری می رسد.
قاضی زاده هاشمی وزیر کابینه یازدهم تاکنون پنج مرتبه به شهرستان شاهرود سفر کرده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب