20:10:05 - جمعه 21 جولای 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با حضور وزیر بهداشتبا حضور وزیر بهداشت؛
بهره برداری چهار طرح مهم بهداشتی و درمانی در شاهرود
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – شاهرود – رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، چهار طرح مهم بهداشتی و درمانی این شهرستان با 30 میلیارد تومان اعتبار به بهره برداری رسید.

به گزارش سمنان لاین سید عباس موسوی عصر روز جمعه در حاشیه سفر وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به شاهرود در گفت وگو با ایرنا ،مرکز جراحی قلب و آنژیوگرافی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود را مهم ترین طرحی بهداشتی این شهرستان اعلام کرد.
وی بهره برداری از بخش شیمی درمانی مرکز آموزشی و پژوهشی درمانی امام حسین(ع)، بهره برداری از بخش سی تی اسکن مرکز آموزشی و پژوهشی درمانی بهار و اجرای مرحله چهار هتلینگ مرکز آموزشی و پژوهشی درمانی امام حسین(ع) از دیگر طرح های بهداشتی است که با حضور قاضی زاده هاشمی به بهره برداری رسید.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود یادآور شد : 23 میلیارد تومان از مجموع 30 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده مختص بخش جراحی قلب امام حسین(ع) شاهرود با 26 تخت است.
موسوی با بیان این که این طرح در زیربنای چهار هزار و 280 متر مربع ساخته شده است، خاطرنشان کرد: این بنای چهار طبقه بزرگترین مرکز قلب استان سمنان است.
وی تصریح کرد : بخش شیمی درمانی امام حسین(ع) نیز با 307متر مربع زیربنا و با صرف 500 میلیون تومان اعتبار و دارای 12 تخت در یک طبقه خواهد بود.
وی ادامه داد : مرحله چهارم هتلینگ بیمارستان امام حسین(ع) نیز با صرف 400 میلیون تومان اعتبار در 22 هزار متر مربع زیربنا با حضور بهداشت بهره برداری شد.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با احتساب سفر یکروزه امروز تاکنون پنج سفر به شهرستان شاهرود داشته است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب