22:00:55 - چهار شنبه 19 جولای 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ساخت جایگاه سوخت دایم «فرودگاه شاهرود» و یک پرسش!!!
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین- مدیر فرودگاه شاهرود گفت: ساخت جایگاه سوخت دایم این فرودگاه با گذشت 2 ماه از آغاز اجرا، دارای پیشرفت چشمگیر حدود 40 درصدی است.

به گزارش سمنان لاین  مرتضی حمیدپور روز چهارشنبه در نشست اعضای کمیته مردمی حمایت از فرودگاه شاهرود، موثران و روسای دستگاه های اجرایی و خبرنگاران شاهرود، در محل فرودگاه، بیان کرد: حمایت مردم شاهرود از فرودگاه شهر خود و سرعت چشمگیر فعالیت های آنان در سازمان هواپیمایی و شرکت فرودگاه های کشور بازتاب خوبی داشته و مسوولان هم پیگیر درخواست های به حق مردم این منطقه هستند.
وی با بیان اینکه توسعه ترمینال فرودگاه با همکاری کمیته مردمی در حال انجام است، افزود: این توسعه در بخش شمالی رو به پایان بوده و در بخش جنوبی هم در حال انجام است.
حمیدپور با تقدیر از همکاری دستگاه های اجرایی شهرستان شاهرود برای توسعه فرودگاه، بیان کرد: در مدت 2 ماه و نیم پست برق فرودگاه آماده شده و 2 دستگاه ژنراتور هم برای برق اضطراری مجموعه تهیه شده است.
مدیر فرودگاه شاهرود درباره افزایش طول باند هم گفت: در ابتدا مشاور طرح افزایش 251 متری را برای آن پیش بینی کرده بود اما پس از آغاز کار متوجه شدیم این میزان در زمان مرحوم حسینی شاهرودی زیرسازی شده و پروژه از زمان خودش جلوتر هم بوده است.
حمیدپور اضافه کرد: عرض باند هم برای امنیت و بیرون نماندن بال هواپیماهای بدنه وسیع از باند، از 45 به 60 متر افزایش می یابد.

اما یک پرسش و درخواست ؛ باتوجه به اینکه مدیریت محترم فرودگاه از کمک های مردمی یادکرده اند  و برخی دیگر از عزیزان  هم بارها از کمک های مردمی جهت ساخت و تکمیل فرودگاه شاهرود بدون اعتبارات دولتی را مطرح کرده اند ، ارائه جزییات این کمک ها و اعتبارات احتمالی! دولتی توسط مسئولین محترم می تواندبرخی ادعاها را در این خصوص روشن نماید.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. حسینی   جولای 26, 2017  

  کی گفته که زردآلو گیلاس … بسطام بادام بیارجمند حبوبات ، لبنیات و گندم میامی از شاهروده ، کشاورزی شهر شاهرود در انگور خلاصه میشه و بس . ما حاضر به صادرات محصولات کشاورزی خود از شاهرود نیستیم.

 2. تبیانیان   جولای 26, 2017  

  بجای پمپ بنزین ، اگر پمپ گازوئیل راه اندازی بشود ، ….. قطعاً رونق بیشتری میگیرد ، کامیون ها و تریلی ها ی عبوری ، نیاز مبرمی به گازوئیل دارند . با کمک های مردمی پمپ گازوئیل یادتون نره .

 3. محمد - سمنان   جولای 26, 2017  

  20 سال قبل زمانیکه اعتبارات ملی و استانی درفرودگاه شاهرود هزینه شد ، کجا بودید ، فرودگاهی بی مسافره ، بدون توجیه اقتصادی. حالا که در سمنان اعتباراتی گرفته شده تا فرودگاه اون راه اندازی شود ، صداتون دراومده ، میخواهید باز اعتبارات مرکز استان را بخورید.

 4. حسین   جولای 25, 2017  

  نه عزیزم دوستان بخاطر ترس از راه اندازی فرودگاه شاهرود بود که دوساله ۳۰ میلیارد بهش اعتبار دادن و ساختن
  بعدشم برای فرودگاه شاهرود باید روند سالها حمایت از این فرودگاه روشن بشه تا بفهمید که چرا میگن حمایت مردمی
  همین الان به همت کمیته مردم این فرودگاه برقراره حداقل اخبار رو درست بخونین، کل پروازا چارتری (از جانب کمیته مردمی) انجام میشه

  بریز به پاش برای منطقه ای که سال ۷۵ کلا ۱۴۲ هزار نفر جمعیت داشت حالا تبدیل شده به ۲۵۷ هزار نفر نه برای منطقهای که ۲۱۲ هزار نفر جمعیت داشت و جالا ۲۵۷ هزار نفره

  حداقل از برگتراتون در مورد مسائل بپرسید،

 5. سمنان .سید محمد   جولای 23, 2017  

  وقتی مسئولین سمنانی مانند مسئولین شهر های دیکر استان آن هشیاری وفعالیت لازم را ندارند با یک بازدیدسرکاری بدون وجود پیشرفت وعملکرد به به وچه چه راه می اندازند وعکسهای یادگاری می گیرند ..وسرگرم هستند وبودجه هافقط صرف حقوق ها ومخارج هزینه های جاری میشود. وکسی پاسخ نیست . مگر قرار است کاری انجام گردد … ؟؟

 6. m   جولای 22, 2017  

  اصلاً فکر نکنید یه موقع این ریخت و پاش و هزینه های نابجا و … به علت ترس و از راه اندازی فرودگاه سمنـــــان ه ؟؟؟ هیچ جای استان نباید رنگ فرودگاه را ببینه !!!!!!!!!!! چراکه توزییع متوازن میگه فقط در شرق استان فرودگاه باید باشه در غیر اینصورت تواززن در استان بهم میخوره …

 7. همشهری   جولای 22, 2017  

  کمک‌های مردمی؟?
  چند بار این …را گفتن و بازهم تکرار میکنن..!؟
  در پاسخ به این ادعا تخصیص بودجه عمرانی و جاری سالانه از منابع استانی به فرودگاهی با 25 کارمند و میانگین 7 مسافر، ارائه شده در صورتی که … صورتحسابی از کمک‌های مردمی به فرودگاه ارائه نداده‌اند

 8. م   جولای 21, 2017  

  به حق چیزهای نشنیده کمک های مرمی برای فرودگاه؟؟

 9. ناشناس   جولای 20, 2017  

  چه پرسش و درخواست خوبی
  مسئولین محترم لطفا کل بودجه ای که توسط دستگاه های دولتی برای فرودگاهی های سمنان و شاهرود تخصیص داذه شده رو در سالهای مختلف بیان کنن

  چه خوب می شد اگه برای سایر بخش ها هم همین کارو کنن، ولی خب بقیه پیش کش فعلا همینو انجام بدن

 10. سمنان محمدی   جولای 20, 2017  

  سمنان لاین همش بخاطر این است که نمایندگان و دیگر مسئولین آدمهای آنچنان تاثیر گذاد مانند دیگران برای توسعه واقتصاد شهر خود نمی باشند …..