17:50:11 - چهار شنبه 19 جولای 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احداث یک‌هزار مسکن خیرساز در استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان از ساخت یک‌هزار مسکن خیرساز در این استان خبر داد و گفت: 500واحد مسکن خیرساز نیز در این استان در حال ساخت است.

وی اظهارداشت : استان سمنان یک درصد از جمعیت کشور را تشکیل می دهد و به نسبت درصد جمعیت باید یک درصد از ساخت واحدهای مسکونی را به عهده بگیرد ولی ساخت هزار و 500 واحد مسکونی توسط این انجمن بسیار فراتر از تعهد استان است.

استاندار سمنان خیرین منشاء خدمات شایانی در کشور و استان شدند اضافه کرد: در واقع خیرین با این اقدامات خود باری از روی دوش دولت و نظام برمی‌دارند.

این مقام ارشد اجرایی با ابیان اینکه خداوند خیرین را دوست دارد، تصریح کرد: مهمترین دلیل این دوست داشتن و توجه خاص خداوند به خیرین در این است که خداوند متعال مسیر زندگی آنان را در راه امور خیر قرار داده و از این رو نام آنها برای همیشه جاودان خواهد شد.

خباز اضافه کرد : ساخت مسکن برای افراد محروم یکی از راه های جاودانه شدن است زیرا تا سالیان سال و حتی بعد از گذشت نسل ها نام افراد خیر در صفحه روزگار باقی می ماند.

این نشست با حضور کیومرث سلکی مدیرعامل انجمن خیرین مدرسه ساز ایران، مهدی زندیه وکیلی معاون استانداری و دیگر مسوولان استان سمنان برگزار و در این نشست پیشنهاد شد که اداره کل مسکن و شهرسازی زمین های موردنیاز این انجمن را با کمترین قیمت در اختیار آن ها قرار دهد.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب