22:57:14 - دوشنبه 17 جولای 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کشف محموله ۲۳ کیلوگرمی هروئین در عملیات مشترک پلیس سمنان و کرمان
کانال تلگرام سمنان لاین

فرماندهی انتظامی استان سمنان از کشف یک محموله۲۳ کیلویی هروئین در عملیات مشرک پلیس سمنان خبر داد.

به گزارش سمنان لاین سردار روح‌الامین قاسمی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این خبر اظهار کرد: این محموله موادمخدر در عملیات مشترک پلیس این استان و کرمان کشف شده است.

وی ادامه داد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان با همکاری پلیس کرمان روز گذشته در شهر رودبار این استان با توقیف یک‌دستگاه سواری پژو ۴۰۵ مقدار ۲۳ کیلو مواد مخدر از نوع هروئین را کشف و ضبط کردند.

فرماندهی انتظامی استان سمنان از افزایش کشفیات موادمخدر توسط نیروی انتظامی استان سمنان در دو سال اخیر خبر داد و افزود: بخش زیادی از این کشفیات در عملیات‌ مشترک با دیگر استان‌ها به دست آمده است.

وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی استان سمنان گفت: هر ساله مقدار زیادی انواع موادمخدر نیز در حین عبور از محورهای این استان کشف می‌شود که این موارد در افزایش کشفیات استان نقش مهمی داشته است.

سردار قاسمی با اذعان به اینکه استان سمنان جای امنی برای فروش یا توزیع و انتقال موادمخدر نیست افزود: با تلاش پلیس استان سمنان و هوشیاری همکاران و همراهی مردم این استان برای سوداگران مرگ استان ناامنی است.

فرمانده انتظامی استان سمنان از موادمخدر به عنوان یک بلای خانمان‌سوز نام برد و تصریح کرد: نیروی انتظامی استان سمنان در برخورد با عوامل توزیع، فروش موادمخدر جدی بوده و برابر قانون با قاچاقچیان موادمخدر برخورد می‌کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب