11:17:44 - شنبه 15 جولای 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خواسته جديد احمدي‌نژاد
کانال تلگرام سمنان لاین

محمود احمدي‌نژاد پس از آنكه چند روز پيش در نامه‌اي تند خواهان آزادي دستيار ويژه‌اش- حميد بقايي- شده بود روز گذشته در نشست سراسري «به سوي بهار» شركت كرد. نشستي كه در آن احمدي‌نژاد خواهان اجراي قانون اساسي شد.

 احمدي‌نژاد در اين نشست طي سخنان مبسوطي به بيان فرازهايي از قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران به عنوان ميثاق ملي پرداخت و افزود: با استفاده از ظرفيت‌هاي فراوان قانون اساسي مي‌توان آرمان‌هاي انقلاب و مطالبات و آرزوهاي ملت ايران را محقق ساخت و عمل دقيق، صحيح و كامل به آن، اكنون بيش از هر زمان ديگري ضرورت دارد.

او همچنين فرصت‌هاي مهم پيش روي ملت ايران را تشريح كرد و همگان را به هوشياري در برابر تهديدهاي بالقوه‌اي كه امروز پيش روي ملت ايران قرار دارد، فراخواند.

احمدي‌نژاد در بخش ديگري از سخنان خود اميد به آينده را موجب حركت، نشاط و پويايي دانست و با تاكيد بر ضرورت تقويت اميد مردم به آينده‌اي درخشان گفت: پيروزي آرمان‌هاي بزرگ الهي و انساني بر شيطان در حال وقوع است و با وجود آنكه روند تحولات كنوني با برخي از حوادث تلخ همراه است، اما اين روند قطعا به آينده‌اي روشن و همراه با موفقيت‌هاي بزرگ، منتهي خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب