16:55:06 - جمعه 14 جولای 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه شاهرود؛
توسعه فرودگاه شاهرود در حل مشکل بیکاری شهرستان تاثیرگذار است
کانال تلگرام سمنان لاین

امام جمعه موقت شاهرود گفت: توسعه فرودگاه شاهرود و تعیین مرزهوایی در رونق اقتصادی منطقه و کاهش آمار بیکاری شهرستان تاثیرگذار است.

به گزارش سمنان لاین از ایرنا، حجت الاسلام حمید عبداللهیان در خطبه های نماز جمعه این هفته شاهرود در مصلی پیامبر اعظم(ص)، افزود: توسعه فرودگاه علاوه بر صادرات محصولات کشاورزی و ایجاد رونق در این حوزه، در بخش گردشگری نیز می تواند آثار مثبتی به جای گذارد چرا که شهرستان شاهرود ظرفیت بالایی برای جذب گردشگرانی از سراسر کشور دارد.
وی با اشاره به اینکه فرودگاه شاهرود سال ها پیش و با کمک های مردم این شهر ساخته شده، تاکید کرد: بیشترین میزان صادرات محصولات کشاورزی استان مربوط به شاهرود است .
عبدالهیان گفت: تعیین مرز هوایی و صادارات محصولات کشاورزی از فرودگاه شاهرود ، موجب ارزآوری بیشتر می شود که نمونه ای از اقتصاد مقاومتی برون زا و درون نگر است.
امام جمعه موقت شاهرود همچنین با اشاره به روز ملی حجاب و عفاف و اهمیت گرامیداشت آن، یادآور شد: همانطور که اهمیت حجاب در خانواده و مراکز آموزشی نهادینه می شود، دستگاه های مسوول هم باید با گسترش بدحجابی که یکی از نقشه های بیگانگان است، مبارزه شود.
عبداللهیان اضافه کرد: دشمنان نظام با زیبا جلوه دادن بی حجابی و ریختن قبح آن تلاش می کنند در کشور نفوذ کرده و اندیشه های خود را توسعه دهند.
وی همچنین به آخرین تحولات منطقه اشاره کرد و گفت: موفقیت نیروهای نظامی و مردمی عراق و ارتش سوریه در بیرون راندن داعش، امنیت و آرامش را بار دیگر به مردم این منطقه هدیه می دهد.
عبداللهیان افزود: آزادی موصل بار دیگراقتدار مرجعیت و توانایی مقاومت را به استکبار جهانی ثابت کرد و پیروزی مردم عراق پیروزی همه مسلمانان منطقه خواهد بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب