خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/07/12 12:59
شناسه خبر : 19669

تعیین مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان سمنان

سمنان لاین – مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان سمنان در آیینی با حضور استاندار سمنان معرفی و از مدیرکل پیشین این نهاد نظارتی تقدیر شد. در آیینی با حضور محمدرضا خباز استاندار سمنان،صفایی‌نسب معاون فنی و حسابرسی امور اقتصادی و زیربنایی و داودی مسئول فنی امور حسابرسی اجتماعی دیوان محاسبات کشور برگزار شد، ضمن تجلیل […] ...

سمنان لاین – مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان سمنان در آیینی با حضور استاندار سمنان معرفی و از مدیرکل پیشین این نهاد نظارتی تقدیر شد.

در آیینی با حضور محمدرضا خباز استاندار سمنان،صفایی‌نسب معاون فنی و حسابرسی امور اقتصادی و زیربنایی و داودی مسئول فنی امور حسابرسی اجتماعی دیوان محاسبات کشور برگزار شد،

ضمن تجلیل از کرمی مدیرکل پیشین دیوان محاسبات استان سمنان، دهرویه بعنوان مدیر کل جدید این استان معارفه شد.

دهرویه با اببراز خرسندی از خدمت در استان سمنان گفت: شرایط سمنان و فرهنگ حاکم در این استان می‌تواند از این استان الگویی برای تمام کشور بسازد.

مدیر کل جدید دیوان محاسبات استان سمنان بر لزوم وحدت بین مسئولان و نقش آن در پیشبرد امور تاکید و اظهار کرد: بر این باور هستیم که اگر در کنار هم بوده و رو در روی یکدیگر قرار نگیریم قطعا می‌توانیم موفق بوده و مقتدر عمل کنیم.

وی با اشاره به توفیقات این استان در حوزه وظایف دیوان محاسبات گفت: سیاست‌های پیشگیرانه استان سمنان فوق‌العاده بوده است و شخصا از حضور و فعالیت در استان سمنان خرسندم.

به گزارش سمنان لاین دهرویه مدیر کل جدید دیوان محاسبات استان سمنان تا پیش از این ریاست مرکز آموزش و برنامه‌ریزی دیوان محاسبات کشور را برعهده داشته است. همچنین دهرویه سابقه مدیرکلی دیوان محاسبات چند استان کشور را نیز در کارنامه کاری خود دارد.

کرمی مدیرکل پیشین دیوان محاسبات استان نیز طی حکمی به‌عنوان مدیرکل دیوان محاسبات استان قم منصوب شده است.