12:00:27 - چهار شنبه 12 جولای 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مشاوراستاندار خبرداد؛
545 میلیارد تومان اعتبار مصوبات سفر رییس جمهوری به سمنان تخصیص یافت
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مشاور اجرایی استاندار سمنان گفت: تا کنون حدود 545 میلیارد تومان اعتبار برای طرح های سفر ریاست جمهوری به سمنان تخصیص یافت.

به گزارش سمنان لاین حسن سعدالدین در گفت و گو با ایرنا افزود: 71 طرح در سفر ریاست جمهوری برای استان سمنان مصوب شده بود که مبلغ 545 میلیارد تومان تا کنون اعتبار برای این طرح ها تخصیص یافته است.
وی با تاکید بر اینکه آخرین فرصت برای جذب اعتبارات تا پایان تیر 96 است و دستگاه های اجرایی برای تخصیص اعتبار باید از این فرصت باقی مانده استفاده کنند، یادآور شد: همچنین 17 میلیارد تومان برای 20 شهرداری استان سمنان و برای طرح های بوستان ها و طبیعت‌گردی و تجهیزات بوستان های کودک تخصیص یافته است.
سعدالدین با بیان اینکه 240 میلیارد تومان اسناد خزانه برای استان سمنان ابلاغ شده است که کل اسناد خزانه تخصیصی است، تصریح کرد: بر اساس بند (هـ) تبصره (5) قانون بودجه سال 95، اسناد خزانه اسلامی که اسناد با نام یا بی نام هستند به طلبکاران غیردولتی واگذار می شود و این اسناد معاف از مالیات می باشد.
مشاور اجرایی استاندار سمنان یادآور شد: 948 میلیارد تومانی مصوبات سفر ریاست جمهوری قرار بود به صورت 2 مرحله ای در سال گذشته و امسال تخصیص یابد که برای سال 95 حدود 545 میلیارد تومان تخصیص یافت و باقی آن در سال 96 تخصیص خواهد یافت.
رییس جمهوری در قالب بیست و ششمین سفر کاروان تدبیر و امید در سی ام فرودین 96 به استان سمنان سفر کرد.

بر چسب ها: ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب