خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/07/11 18:42
شناسه خبر : 19658

بازداشت 3 زن و جمع‌آوری ۳۰ متکدی شهر سمنان/ خواست مردم با انعکاس «سمنان لاین» برآورده شد

سمنان لاین – فرمانده انتظامی سمنان با اشاره به وظایف این نیرو در خصوص تامین امنیت اجتماعی و ایجاد نظم در استان از جمع آوری ۳۰ متکدی از سطح شهر سمنان خبر داد. سرهنگ غلامحسین پاکدامن در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح پلیس سمنان برای برخورد با افراد بزهکار اظهار کرد: جمع‌آوری متکدیان با همکاری و همراهی دیگر […] ...

سمنان لاین – فرمانده انتظامی سمنان با اشاره به وظایف این نیرو در خصوص تامین امنیت اجتماعی و ایجاد نظم در استان از جمع آوری ۳۰ متکدی از سطح شهر سمنان خبر داد.

سرهنگ غلامحسین پاکدامن در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح پلیس سمنان برای برخورد با افراد بزهکار اظهار کرد: جمع‌آوری متکدیان با همکاری و همراهی دیگر دستگاه‌ها و از جمله شهرداری و بهزیستی و…انجام می‌شود.

وی با اشاره به چگونگی جمع‌آوری متکدیان توضیح داد: ماموران انتظامی شهرستان سمنان روز گذشته با اجرای طرح مبارزه با متکدیان تعداد ۳۰ نفر متکدی شامل ۳ زن و ۲۷ پسر کودک و نوجوان را از سطح معابر عمومی شهر سمنان جمع آوری کردند.

سرهنگ پاکدامن در ادامه افزود : از این ۲۷ کودکـ و نوجوان ۱۶ نفر اتباع افغان و مابقی ایرانی هستند که با اخذ تعهد از والدین به صورت موقت آزاد و پرونده آنها پس از تکمیل شدن تحویل مراجع قضایی می‌شود.

وی با اشاره به بازداشت سه نفر از این بزه‌کاران گفت: این سه زن بازداشت شده نیز پس از تکمیل پرونده تحویل مقامات قضایی شدند.

شایان ذکر است، سمنان لاین با توجه به درخواست تعدادی ازشهروندان با مطلبی که لینک آن در ذیل آمده است خواستار برخورد با این پدیده زشت در سطح شهرسمنان شده بود.

 لینک مطلب مذکور?

متکدیان غیربومی؛ مزاحمت برای شهروندان سمنانی+تصاویر