22:35:01 - یکشنبه 9 جولای 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
منصوریان علیه علم پزشکی؟
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – فصل گذشته منصوریان با حذف بدنساز تیم باعث شد تا بالانس تیم بهم بریزد و اواخر فصل آنطور که باید بازیکنان نمیتوانستند در کار پرس عملکرد موفقی داشته باشند.
منصوریان علیه علم پزشکی؟
 فصل گذشته منصوریان با حذف بدنساز تیم باعث شد تا بالانس تیم بهم بریزد و اواخر فصل آنطور که باید بازیکنان نمیتوانستند در کار پرس عملکرد موفقی داشته باشند.
حذف کادر پزشکی قبل از سفر به ارمنستان کار عجیبی بود که استقلالی‌ها انجام دادند. نوروزی که به شدت از تصمیمات سرخود استقلالی‌ها ناراحت بود از دکتر ستوده خواست به همراه آنها به ارمنستان نرود. این در حالی بود که پزشک استقلال چند روز قبل از این ماجرا در پست جنجالی خود از نحوه یارگیری استقلالی‌ها بدون مشورت با کادرپزشکی گلایه داشت.
پزشک استقلال که طی سال‌های اخیر سیاست سکوت را اختیار کرده بود و کاملا محتاطانه پیش می‌رفت یکدفعه رویه خود را عوض کرد و با پستی که در صفحه شخصی‌اش گذاشت دلخوری خود را از بی توجهی مسوولان استقلال نسبت به بحث سلامت استقلالی‌ها نشان داد.
پیرو این اتفاق نوروزی قبل از سفر استقلال به ارمنستان از دکتر ستوده خواست که آبی‌ها را در این سفر همراهی نکند اما مسوولان استقلال هم به جای واکاوی دلیل این تصمیم همان سیاست لج و لجبازی را پیش گرفته و پزشک جدیدی را معرفی کردند تا به حساب خود بگویند که وابسته به هیچ کس نیستند اما با توجه به اینکه بازیکنان جدید و حتی قدیمی استقلال هیچ آزمایش پزشکی ندادند این روزها نبود دو پزشک استقلالی‌ها خودش را نشان می‌دهد. این بار مصدومیت یقه یکی از مدافعان استقلال را گرفته به نحوی که او را در هیچ کدام از عکس‌های تمرینی استقلال در ارمنستان نمی‌توانیم ببینیم.
رابسون این روزها بلاتکلیف است و نزدیکان باشگاه می‌گویند بعید است استقلال بتواند رضایت باشگاه سابق او را بگیرد به این ترتیب هموطن او یار مکمل پژمان در خط دفاعی است اما پادوانی این روزها مصدوم است و نمی‌تواند در کنار منتظری قرار گیرد.
خیلی‌ها معتقدند استقلال برای لیگ هفدهم براساس نیاز‌های خود یارگیری کرده و شتابزدگی برای جذب بازیکنانی که به کارش نمی‌آیند، نداشته است اما در کنار این مصلحت اندیشی‌ها که حتی از جانب منتقدان هم قابل تحسین است لجبازی‌های گاه و بی‌گاه مسوولان و کادرفنی این تیم باعث شده تا دلسوزانی مثل کادرپزشکی سابق استقلال کنار بروند و امروز استقلال در اردوی آمادگی خود مجرب‌ترین کادر پزشکی را در اختیار نداشته باشد و تاوانش مصدومیت بازیکنانی باشد که منصوریان برای شروع فصل روی آنها حساب کرده است.
در نظر بگیرید تا اینجای کار امید ابراهیمی، محسن کریمی و پادوانی از گردونه رقابت حذف شده‌اند و باید به فکر مداوای خود باشند و این پایان نگرانی‌ها از بابت مصدومیت‌های بعدی نخواهد بود. استقلال در سه جام باید حضور داشته باشد و تمامی بازیکنان این تیم حتی نیمکت نشین‌ها باید در آمادگی کامل به سر ببرند.
 تا اینجای کار البته استقلالی‌ها برای حذف یکی از مصدومان برنامه‌ریزی کردند و اگر برای آنها مسجل شود که دوره مصدومیت او طولانی است برای یک نیم‌فصل او را از لیست خارج می‌کنند محسن کریمی همان گزینه‌ای است که استقلالی‌ها به حذف او در این روزها  زیاد فکر می‌کنند.
در مورد دو بازیکن مصدوم دیگر هم گفته می‌شود که منصوریان پیگیر دوره درمانی آنها است و با امید ابراهیمی هم تماس تلفنی داشته است اما قبل از این نگرانی که به حق است یک مساله مهم‌تر در چرخه برنامه‌ریزی غلط و اشتباه استقلالی‌ها گم شد و آن هم چیزی نبود غیر از نادیده گرفتن سلامت پزشکی بازیکنان.
وقتی نوروزی نگران است و در پیام خود به این نکته اشاره می‌کند که بازیکن بدون آزمایش پزشکی برای استقلال انتخاب می‌شود یعنی اینکه استقلالی‌ها به آنچه لازمه تیم است بی توجهی کردند و به حساب خود با زرنگی‌های منحصر به فردشان بازیکنانی را جذب کردند که امروز هوادار برای آنها هورا می‌کشد اما خود منصوریان وقتی از بازی 45 دقیقه‌ای مجتبی جباری ذوق زده می‌شود یعنی اینکه می‌داند او نمی‌تواند بازی‌های زیادی را در کنار تیم باشد و خودش بهتر از هرکسی می‌داند در قبال حرف‌های به حق نوروزی بدون دلیل موضع گرفته است. استقلال برای قهرمانی بسته شده است.
حداقل هوادار با جذب چند بازیکن نامی این توقع را از منصوریان و تیمش دارد اما لیگی که با تعطیلی‌های پی در پی مواجه شده و دستخوش اتفاقات زیادی است با جذب چند ستاره نمی‌تواند روی سکوی قهرمانی بایستد.
مصدومیت پادوانی برای استقلال یک زنگ خطری است که از همین حالا به صدا در آمده و در ادامه می‌تواند یقه بازیکنان دیگر را هم بگیرد. لجبازی‌های بدون منطق و تدبیر هم نمی‌تواند راهکاری باشد برای فرار آنچه حقیقت محسوب می‌شود. باز کردن چشم استقلالی‌ها به حقیقتی که پیش از این توسط کادرپزشکی به صورت هشدار مطرح شده بود در این روزها به یک نگرانی تبدیل شده و ذهن مخاطب این فوتبال پر حاشیه را به خود مشغول کرده است.

بر چسب ها: ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب