14:07:23 - شنبه 8 جولای 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایجاد مسیر میان شاهرود، عشق آباد و گرجستان از طریق «فرودگاه شاهرود»
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیر فرودگاه شاهرود گفت: با نامه نگاری های انجام شده با شرکت های هواپیمایی،چند مسیر تازه مانند عسلویه، کیش، زاهدان، یزد و مشهد برای فرودگاه شاهرود برنامه ریزی شده است.

 مرتضی حمیدپور روز شنبه در آیین معارفه خود که با حضور مدیر عامل شرکت فرودگاه های کشور در فرودگاه شاهرود برگزار شد، افزود: چندین سرمایه گذار نیز در خواست تاسیس شرکت هواپیمایی به مرکزیت این فرودگاه را دارند.
وی همچنین با اشاره به صدور یک هزار و 700 نامه در مدت چهار ماه و نیم از فرودگاه شاهرود برای پیگیری کارها، افزود: خرید سیستم storage الکترونیکی و حذف بایگانی کاغذی نیز سبب صرفه جویی 40 درصدی در مصرف کاغذ شده است.
حمید پور ادامه داد: نصب لامپ های ال ای دی در بلوار فرودگاه نیز سبب کاهش 25 درصدی مصرف برق شده است.
مدیر فرودگاه شاهرود از تکمیل ساختمان سوله پست برق ژنراتور به عنوان دیگر کار انجام شده، یاد کرد و گفت: ساخت جایگاه سوخت، افزایش طول باند و توسعه پایانه در بخش های شمالی و جنوبی نیز در حال انجام است.
حمید پور از تصویب مسیر هوایی شاهرود- طبس خبر داد و گفت: ایجاد مسیر میان شاهرود، عشق آباد و گرجستان برای صادرات محصولات کشاورزی در حال پیگیری است.
وی همچنین با بیان اینکه فقط مالکیت 123 هکتار از زمین های فرودگاه شاهرود تعیین تکلیف نشده، افزود: در آینده این فرودگاه یکی از فرودگاه هایی خواهد شد که تمام مالکیت آن با شرکت فرودگاه های کشور است.
همچنین مدیر پیشین فرودگاه شاهرود نیز بیان کرد: این فرودگاه اکنون به عنوان یکی از فرودگاه های عملیاتی کشور شناخته می شود.
منوچهر اتقیایی با بیان اینکه زیرساخت های این فرودگاه با کم ترین امکانات فراهم شده، افزود: 435 هکتار از زمین های فرودگاه شاهرود مستندسازی و محصور شده، کاری که در دیگر فرودگاه های کشور بی سابقه است.
در این نشست، از زحمات چندین ساله اتقایی مدیر پیشین فرودگاه شاهرود قدردانی و حمیدپور به عنوان مدیر جدید این فرودگاه معرفی شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب