1:42:42 - شنبه 8 جولای 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دکتراحمدهمتی خبرداد؛
افتتاح بیمارستان «سوانح سوختگی» و «مرکزسرطان» سمنان تا پایان سال96
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – دکتر احمدهمتی نماینده مردم شهرستان های سمنان ،مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی  در ادامه ملاقات های مردمی خود، جمعه شب مهمان مردم انقلابی و ولایتمدار جهادیه شهرسمنان بود.

به گزارش سمنان لاین در این مراسم ابتدا آقایان عزالدین و دهرویه به بیان بخشی از مشکلات و مطالبات  مردم این مناطق و شهر سمنان ازجمله احداث پاسگاه نیروی انتظامی در منطقه مذکور، تعیین تکلیف  و ساماندهی برخی صنوف مزاحم ، راه اندازی هرچه سریع تر فرودگاه سمنان علی الخصوص ایجادمرزهوایی برای سفربه عتبات ، موضوعات عمرانی شهر و… پرداختند.

موسوی شهردارسمنان ،سرهنگ پاک دامن فرمانده انتظامی شهرستان و مهدی صمیمان معاون فرماندارسمنان به فراخورموضوعات مطرح شده پاسخ هایی اراده کردند.

در ادامه  دکتر احمدهمتی با ارائه ی گزارشی از اقدامات صورت گرفته  به ساکنین این منطقه اطمینان داد برای حصول درخواست های ارائه شده با رعایت ضوابط و اصول کارشناسی پیگیری های لازم صورت خواهدگرفت .

دکترهمتی از سفر روز شنبه مدیر فرودگاه های کشور جهت برخی اقدامات برای به ثمر نشستن فرودگاه سمنان خبرداد و علت تأخیر در این سفر را مشکلات بوجود آمده در کشور قطر و شیفت بسیاری از پروازهای این کشور به ایران عنوان کرد که نهایتا این سفر با پیگیری های صورت گرفته در ملاقات با دکترآخوندی وزیر راه و شهرسازی  روز شنبه انجام خواهدشد.

وی همچنین از موافقت وزیر راه و شهرسازی با ادامه قطار حومه ای از گرمسار تا سمنان خبر داد که با راه اندازی آن مدت زمان مسیر سمنان-تهران بسیار کوتاه خواهدشد.

دکتر همتی  از  فعال بودن بخش های خصوصی در به سرانجام رساندن بزرگراه حرم تاحرم ادامه مسیرگرمسار به سمت سمنان و همینطور 4بانده شدن جاده فیروزکوه – سمنان خبرداد.

نماینده مردم شهرستان های سمنان ،مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی همچنین از ملاقات چندی پیش خود و تعدادی از مسئولان شهرستان با دکترهاشمی وزیر بهداشت خبرداد و افزود؛ در این ملاقات تعدادی از پروژه های بخش سلامت حوزه انتخابیه ازجمله بیمارستان سوانح سوختگی و مرکزسرطان سمنان ،بیمارستان 85تختخوابی مهدیشهر و….مطرح شد که خوشبختانه وزیر محترم بهداشت هم بر تکمیل طرح های مذکور تاپایان سال 96 تأکیدکردند.

درپایان محمدهمتی رئیس دفتر نماینده  از تشکیل کارگروه موثرین محله جهادیه در دفتر خانه مردم  به اتفاق مسئولین ذی ربط خبر داد و افزود؛ حداکثر ظرف مدت یک ماه به ترتیب اولویت خواسته های مردم پیگیری خواهدشد.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. me   جولای 8, 2017  

    با عنایت به آمار بالای سرطان در استان ، در صورت استفاده مناسب از ظرفیت ها، میتوان کمک بزرگی را به بیماران سرطانی و خانواده این عزیزان انجام داد ، چراکه تعداد بیماران سرطانی نسبت به و سوانح سوختگی خیلی بیشتر است . راه اندازی این بیمارستان از مطالبات جدی مردم میباشد.