0:12:44 - شنبه 8 جولای 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حجت الاسلام غلامحسین مهدوی نژاد به عنوان امام جمعه موقت سمنان معرفی شد
کانال تلگرام سمنان لاین

 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین مهدوی نژاد را به عنوان امام جمعه موقت سمنان معرفی کرد.

 آیت الله سید محمد شاهچراغی در خطبه های نماز جمعه این هفته سمنان، با تجلیل و تقدیر از زحمات و تلاش های حجت الاسلام و المسلمین سید جلال احمد پناهی، حجت الاسلام و المسلمین مهدوی نژاد امام جمعه سابق سرخه و مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های سمنان را به عنوان امام جمعه موقت سمنان معرفی کرد.
امام جمعه سمنان گفت: حجت الاسلام و المسلمین احمد پناهی اخیرا به دلیل مشغله کاری استعفای خود را برای حضور در سمت امام جمعه موقت سمنان اعلام و هم اکنون نیز استعفای وی در جیب بنده می باشد.
آیت الله شاهچراغی افزود : حجت الاسلام و المسلمین احمد پناهی که علاوه بر حضور در سمت امام جمعه ای موقت، ریاست ستاد نماز جمعه سمنان را بر عهده داشته، کماکان این مسوولیت را دارد.
امام جمعه سمنان اضافه کرد: حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین مهدوی نژاد امام جمعه سابق سرخه بوده و هم اکنون نیز عضو هیات علمی و مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان و فردی معتدل، باسابقه و دارای خانواده ای انقلابی و مذهبی است.
آیت الله شاهچراغی با بیان این که بنده همیشه طرفدار خطبه های مختصر و مفید بودم، گفت: امیدوارم مردم از خطبه های کوتاه ولی مفید و اثرگذار امام جمعه موقت جدید بهره مند شوند و همکاری خوب و تنگاتنگی داشته باشند.
حجت الاسلام و المسلمین مهدوی نژاد سابقه 28 سال حضور در سمت امام جمعه سرخه را در کارنامه خود دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب