13:55:06 - پنجشنبه 6 جولای 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استادیوم 5000نفری گرمسار 18شهریورماه افتتاح می‌شود
کانال تلگرام سمنان لاین

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامیاز افتتاح استادیوم پنج هزار نفری گرمسار در 18 شهریور ماه امسال خبر داد.

دکتر غلامرضا کاتب در آئین افتتاح این دو خانه ورزش روستایی که با حضور شعبانی بهار معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون ورزش‌های سنتی و بازی‌های بومی و محلی،در روستای فند گرمسار برگزار شد بر ضرورت توسعه سرانه ورزشی در مناطق روستایی از سوی وزارت ورزش و جوانان تاکید و اظهار کرد: در همه بخش‌ها و از جمله در حوزه ورزش باید به مناطق روستایی و محروم توجه ویژه شود.

وی از افتتاح پنج خانه ورزش روستایی در شهرستان‌های گرمسار و آرادان خبر داد و افزود: گسترش ورزش‌های روستایی یکی از اولویت‌های اصلی ورزش و جوانان است.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: باید علاوه بر تامین تجهیزات و ساخت فضاهای ورزشی در خصوص فرهنگسازی در حوزه ورزش نیز کار کرد تا کودکان و نوجوانان ما از همان ابتدا با فواید ورزش و اثرات آن در سلامت جسمانی و موقعیت اجتماعی آشنا شوند.

نماینده گرمسار و آرادان از افتتاح استادیوم ن پنج هزار نفری گرمسار در هجده شهریور ماه خبر داد و گفت جشنواره اقوام ” ورزش‌های بدنی و محلی ” با حضور 30 استان کشور نیز شهریورماه در گرمسار برگزار خواهد شد.

دکتر کاتب با اشاره بهتلاش‌های مسئولان برای ایجاد زیرساخت‌های ورزشی در مناطق روستایی ادامه داد: باید زیر ساخت‌های لازم برای ساخت فضاهای ورزشی در روستاها فراهم شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب