13:30:40 - چهار شنبه 5 جولای 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار سمنان ؛
شرکت عقاب افشان یکی از واحدهای افتخارآمیز کشور است
کانال تلگرام سمنان لاین

در آیینی با حضور استاندار سمنان و شهردار اصفهان ۱۳۷اتوبوس شهری با استاندار یورو 4 تولیدی استان سمنان به شهرداری اصفهان واگذار شد.

به گزارش سمنان لاین ازایسنا محمدرضا خباز در این آیین با تقدیر از تولیدگران شرکت عقاب‌افشان سمنان، اظهار کرد: شرکت عقاب افشان یکی از واحدهای افتخارآمیز کشور است.

وی از این شرکت به عنوان یک واحد پیشرو نام برد و افزود: بیش از 83درصد از خودروهای ناوگان عمومی کشور از سوی این واحد تولیدی تامین می‌شود.

استاندار سمنان به کیفیت تولیدات این واحد اشاره و خاطرنشان کرد: تولیدات عقاب‌افشان سمنان دارای یورو 4 بوده والودگی آنها صفر است.

خباز با اشاره به برخی مشکلات این واحد در سال‌های گذشته گفت: این واحد بزرگ تولیدی با وجود فراز و نشیب‌های فراوان همواره در امر تولید اتوبوس در کشور پیشگام بوده است و این جای تقدیر دارد.

مهندس اکبری راد مؤسس شرکت عقاب افشان به نقش برجام در تولید داخل اشاره و اظهار کرد: برخلاف ادعای برخی‌ها، برجام ثمرات زیادی برای کشور داشته است.

وی به بازار اشتغال در این واحد تولیدی در پیش و پس از برجام اشاره و تصریح کرد: حداقل یکی از فواید برجام اشتغال بیش از 500نفر در شرکت عقاب افشان بوده است.

این تولیدکننده و کارآفرین سمنانی با بیان اینکه بعد از برجام خانوارهای زیادی مشغول به کار شدند گفت: بعد از برجام با ایجاد اشتغال پایدار و نشاط بیشتری در فضای کار و تولید روبرو بودیم.

وی با بیان اینکه هر که به اثراث برجام شک دارد سری به عقاب‌افشان بزند افزود: با توجه به ظرفیت‌های تولیدی این واحد صنعتی و حمایت‌های بی دریغ مسئولین و استاندار سمنان امسال برای تولید ۱۵۰۰ دستگاه اتوبوس برای تحویل به ناوگان شهری کشور برنامه‌ریزی شده است.

این فعال اقتصادی و عضو اتاق سمنان از برجام به عنوان یکی از دستاوردهای ماندگار دولت روحانی نام برد و خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید با تلاش های خود و از جمله با توافق برجام زمینه رونق تولید و ورود دوباره جمهوری اسلامی ایران به بازارهای جهانی را گشود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. سمنان مهدی   جولای 8, 2017  

    سمنان لاین بهتر است به وضعیت پیشرفت طرح ویا کارهای جدید دردست اجرای دولتی مانند فرودگاه وعیره دراین شهرستان
    را هم مرتبآگزارش ودنبال نمائید که مردم این شهر بیشتر درکم وکیف آن قرار بگیرند . ورضایت مخاطبان خود را بیشتر فراهم آورید ….