11:48:52 - چهار شنبه 5 جولای 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندارسمنان :گنجانده شدن آشنایی و پیشگیری ازمصرف موادمخدر در کتاب های درسی
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – فرماندار سمنان گفت: آشنایی با مواد مخدر و عواقب سوء مصرف موادمخدر در کتاب های درسی برای دانش آموزان در مدارس گنجانده شود.

عباس دانایی روز چهارشنبه در حاشیه نابودسازی 20 تن انواع مواد مخدر غیردارویی افزود: در سال های اخیر شاهد گسترش شیوع مواد مخدر در بین جوانان در 2 بخش بانوان و آقایان بوده ایم که با فرهنگ سازی و پیشگیری از آن شاهد کاهش اثرات تخریبی آن خواهیم بود.
وی تصریح کرد: مقابله با کانونهای عرضه و توزیع مواد مخدر یکی از اصول مهمی است که در دولت تدبیر وامید در دستور کار قرار گرفته است به طوری که قاچاق در دولت یازدهم به نصف کاهش پیدا کرده است .
وی به ایجاد سامانه های هوشمند به ویژه در کمرگ برای کشف قاچاق اشاره کرد و یاد آور شد: شناسنامه دار کردن انبارها در مبدا و مقصد نشان از صحت و سلامت کالا و قاچاق نبودن آن است و یکی از بهترین شیوه های مقابله با قاچاق کالاست.
فرماندار سمنان خاطرنشان کرد: استفاده از شبکه های اجتماعی در ترویج خرید کالای ایرانی، فرهنگ سازی مردم برای نخریدن کالای قاچاق، آموزش به فروشندگان و توزیع کنندگان کالا با استفاده از رسانه ها در دستور کار قرار گیرد.
امروز همایش پیاده روی و نابودسازی 20 تن انواع موادمخدر غیردارویی در جاده سلامت بوستان کوهستان با حضور خانواده های سمنانی، محمد رضا خباز استاندار سمنان، محمود قنبری معاون استانداری، جمعی از مسوولان استانی برگزار شد.
در سه ماه اول سال96، کشف کالای قاچاق استان سمنان با رشد 13 درصدی به سه میلیارد و 600 میلیون تومان رسید

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب