11:27:59 - سه شنبه 4 جولای 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نوجوان روشن‌دل سمنانی در جشنواره بین‌المللی رضوی اول شد
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان گفت: محمدمهدی حیدرپور عضو فراگیر کانون پرورش فکری سمنان در بخش کتاب‌سازی پانزدهمین جشنواره بین‌المللی رضوی، رتبه اول را کسب کرد.

مهدی جمال افزود: این نوجوان روشن دل که عضو فراگیر مرکز فرهنگی‌هنری شماره 2 کانون پرورش فکری سمنان است، به مربی‌گری گلنساء شاهی با خلق اثری به‌ خط بریل با عنوان «دعای آسمانی» موفق به کسب رتبه برگزیده شد.
وی بیان داشت: در این بخش، چهار هزار و 805 نفر شرکت کننده از مراکز فرهنگی هنری کانون سراسر کشور با ارایه سه هزار و 245 اثر شرکت داشتند، در این میان، 228 اثر برتر به عنوان آثار برتر استانی شناخته و به دبیرخانه کشوری جشنواره رضوی ارسال شد.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان ادامه داد: از سوی داوران این بخش از مسابقه جشنواره، در مجموع 17 اثر برگزیده انتخاب شد که از این آثار سه اثر مربوط به بخش فراگیر و پنج اثر نیز به عنوان شایسته تقدیر معرفی شد .
آیین پایانی پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) در روز جمعه 13 مرداد 1396، هم‌زمان با ولادت این امام مهربانی در مشهد مقدس برگزار می‌شود.
37 هزار و 550 نفر عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان هستند که 30درصد از جمعیت دانش آموزی استان را شامل می شود، کتابخانه های مراکز کانون در استان سمنان بیش از 270 هزار نسخه کتاب دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب