13:11:36 - سه شنبه 4 جولای 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعرض مارادونا به خبرنگار زن روسی!
کانال تلگرام سمنان لاین

دیه‌گو مارادونا باز هم جنجال آفرید. او در سفر اخیر خود به روسیه قصد تعرض به یک خبرنگار را داشته است.

به گزارش سمنان لاین به نقل از besoccer، دیه گو مارادونا چهره سرشناس فوتبال آرژانتین یکی از مهمانان ویژه جام کنفدراسیون‌ها بود.

اکنون خبری بسیار جنجالی درباره مارادونا به گوش می‌رسد که برگ سیاه دیگری به همه رسوایی‌های سال‌های اخیر او اضافه می‌کند. او متهم است که می‌خواسته به یک خبرنگار روسی تعرض جنسی کند.

تعرض جنسی مارادونا به خبرنگار زن روسی!

این قربانی تعرض جنسی مارادونا “اکاترینا نادولسکایا” نام دارد و مدعی شده زمانی که پس از فینال جام کنفدراسیون‌ها که بین آلمان و شیلی برگزار شد قصد داشته با مارادونا مصاحبه کند با تلاش وی مبنی بر تعرض جنسی به خودش روبرو می‌شود.

سایت Globo نیز خبر می‌دهد این خبرنگار روسی زمانی که با تلاش تعرض جنسی مارادونا روبرو شد به سرعت با پلیس تماس گرفت. او در حالی که از سوی سه افسر پلیس همراهی می‌شد هتل محل اقامت مارادونا را ترک کرد.

مارادونا این زن خبرنگار را به اتاقش جهت مصاحبه دعوت کرده بود. زمانی که مصاحبه شروع می‌شود مارادونا تلاش می‌کند به این زن تعرض کند اما او به سرعت اتاق را ترک می‌کند و با پلیس تماس می‌گیرد.

مارادونا که کوهی از رسوایی‌های اخلاقی از مصرف موادمخدر گرفته تا تیراندازی به سمت خبرنگاران در کارنامه خود دارد مدعی است که این خبرنگار زن برای جلب توجه و کسب شهرت این کار را کرده است.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب