14:55:46 - دوشنبه 3 جولای 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تجهیز مجتمع فرهنگی ولایت سمنان نیازمند 250 میلیون تومان اعتبار است
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سمنان گفت: تجهیز مجتمع فرهنگی ولایت سمنان با رشد 98 درصدی در شرایط کنونی، نیاز به 250 میلیون تومان اعتبار دارد.

حجت الاسلام غلامرضا زاهدی  افزود: مجتمع فرهنگی ولایت سمنان در چهار طبقه از سال 85 با سفر مقام معظم رهبری به سمنان آغاز به کار کرد که روند تکمیل و تجهیز آن اکنون 11 سال به طول انجامیده است.
وی، با اشاره به بودجه 90 میلیون تومانی در سال 96 به منظور تکمیل مجتمع فرهنگی ولایت سمنان، خاطرنشان کرد: این مقدار بودجه برای تکمیل و تجهیز طرح مجتمع فرهنگی ولایت کافی نیست، در سال 95 از 155 میلیون تومان بودجه پیشنهادی فقط 60 میلیون تومان اختصاص یافت که روند تکمیل آن را به تاخیر انداخت.
وی تصریح کرد: با بهره برداری از مجتمع فرهنگی ولایت سمنان بسیاری از کارهای فرهنگی امور جوانان، امور اداری تبلیغات اسلامی و مسایل فرهنگی و تبلیغاتی ساماندهی می شود.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سمنان یاد آور شد: این مباحث برای رفع مشکلات به تازگی در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان مطرح شد و امیدواریم مورد توجه قرار گیرد.
رسیدگی به امور هیات های مذهبی، اعزام مبلغ و مبلغه، برگزاری کارگاه های آموزشی تخصصی روحانیون، اعزام روحانیون به مساجد از جمله خدماتی است که از سوی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سمنان انجام می شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب