23:22:19 - یکشنبه 2 جولای 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اقدامی درخورتحسین؛
احیای مصدوم مشکوک به فوت توسط اورژانس شاهرود
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – شاهرود – معاون اورژانس 115 شاهرودگفت : سرنشین یک خودرو که در حادثه واژگونی پژو 405 در جاده میامی به شاهرود مصدوم و مشکوک به فوت بود، توسط کارشناسان اورژانس زندگی دوباره یافت .

به گزارش سمنان لاین ناصر سلمانپور یکشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: این حادثه ساعت 12و 22 دقیقه ظهر امروز در نزدیکی پل هوایی شهرستان میامی رخ داد.
وی ادامه داد: در این حادثه سه خانم و یک کودک چهارماهه مصدوم شدندکه با اقدام بموقع کارشناسان اورژانس 115 شاهرود عملیات احیا(CPR) خانم مصدوم مشکوک به فوت در سر صحنه حادثه با موفقیت انجام شد.
معاون اورژانس 115 شاهرود گفت: مصدومان این حادثه با بالگرد اورژانس هوایی 115 شاهرود برای ادامه مداوا به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود منتقل شد.
مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود 40 نفر کارشناس دارد ودر 14 پایگاه جاده ای، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و 30 دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می کند.
به گزارش سمنان لاین همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با 13 تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات دهی به بیماران سر پایی در این مرکز آماده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب