11:14:35 - شنبه 1 جولای 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فتاحی خبرداد؛
واگذاری ورزشگاه ۱۵ هزارنفری شاهرود به پیمانکار
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: 20 طرح ورزشی استان تا پایان سال 97 با اعتبار 30 میلیارد تومان به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش سمنان لاین فرزاد فتاحی در گفت و گو با ایرنا افزود: از 15 میلیارد تومان اعتباری که برای تکمیل و ساخت طرح های ورزشی استان سمنان در سال 96 در نظر گرفته شده است، هشت میلیارد تومان از محل قانون اختصاص 27 صدم درصد مالیات بر ارزش افزوده به ورزش و بقیه از محل اعتبار ملی و استانی تامین می‌شود که به زودی اختصاص پیدا می کند و 15 میلیارد تومان برای تکمیل و به بهره برداری رساندن طرح های ورزشی سال 97 در نظر گرفته شده است.
مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان تصریح کرد: در یک سال آینده سالن رشته ورزشی باستانی در شهرستان شاهرود و زمین چمن بوستان مغان به بهره برداری می رسد.
فتاحی، به ساخت سالن ورزشی دیباج با اعتبار 550 میلیون تومان و سالن باستانی دامغان با اعتبار 617 میلیون تومان اشاره کرد و گفت: استخر شنای بیارجمند با یک میلیارد و 400 میلیون تومان و تکمیل و بهسازی سالن ورزشی شهید باهنر گرمسار با اعتبار 265 میلیون تومان از برنامه‌های اجرایی ورزشی استان سمنان است.
وی اضافه کرد: با تکمیل ورزشخانه باستانی شهرستان مهدیشهر و سالن ورزشی مجموعه انقلاب دامغان، این مجموعه های ورزشی تا پایان سال 96 آغاز به کار می کنند.
مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان، به ورزشخانه باستانی در مرحله احداث شهرستان گرمسار که در سال 96 به بهره برداری می رسد اشاره و خاطرنشان کرد: تا پایان امسال سالن اسکواش شهرستان سمنان، سالن ورزشی بانوان درجزین و حسین آباد کالپوش تکمیل خواهد شد.
وی یاد آور شد: احداث خانه جوان شهرستان سمنان با اعتبار 900 میلیون تومان و در سه شهرستان گرمسار، شاهرود و دامغان هر کدام با اعتبار 330 میلیون تومان در دستور کار قرار دارد.
فتاحی، به ساخت استادیوم پنج هزار نفری شهرستان گرمسار و افتتاح مرحله اول آن تا شهریور 96 اشاره کرد و یاد آور شد: عملیات تکمیل استادیوم 15 هزار نفری شهرستان شاهرود و پنج هزار نفری شهرستان دامغان که جزء طرح های ملی است به پیمانکار واگذار شده است.
مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان تصریح کرد: تمام هدف دولت تدبیر و امید مدیریت و ایجاد توازن در طرح های ورزشی در تمام نقاط مختلف استان شامل مناطق شهری و روستایی و مرتفع کردن نیازهای ورزشی جوانان است که ایجاد 50 خانه ورزش روستایی در استان سمنان تا پایان سال 96 به همین منظور در دستور کار قرار دارد.
37 هزار و 404 ورزشکارسازمان یافته در استان سمنان وجود دارد و در دولت تدبیر امید 21 طرح ورزشی از جمله ورزشگاه 15 هزار نفری سمنان به بهره برداری رسیده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. ناشناس   جولای 4, 2017  

    فقط یا دگرفتیم پول بیت المال رو هزینه کنیم وگرنه با پولی که برای استادیوم 15 هزار نفری هزینه میشه میشه خیلی از مشکلات دیگه منطقه رو رفع کرد

  2. ناشناس   جولای 4, 2017  

    به خدا سالن ورزشی 5 هزار نفری شاهرود از ورزشگاه 15 هزار نفری واجب تره، الان شاهرود تو ورزش های داخل سالن مثل فوتسال، بسکتبال و … تیم داره ولی یک ورزشگاه چند ده نفره استاندارد نداره که مطابق با استاندارد های فدراسیون و در خور شان شاهرود باشه