18:28:00 - جمعه 30 ژوئن 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رییسی: عده‌ای در داخل به دنبال سازش با دشمن هستند
کانال تلگرام سمنان لاین

تولیت آستان قدس رضوی گفت: عده ای در داخل کشور به دنبال سازش با دشمن هستند اما نمی دانند هزینه سازش بیشتر از هزینه چالش است زیرا دشمن هیچ گاه از مواضع خود کوتاه نمی آید.

سید ابراهیم رئیسی صبح جمعه در مراسم سال روز ورود امام رضا(ع) به نیشابور که در امام زاده محروق این شهر برگزار شد اظهارکرد: نجات انسان در حدیث شریف حدیث سلسله الذهب قرار داده شده است و انسان می تواند با تکیه بر آن از مشکلات رهایی یابد.

وی افزود: امروز کشورهای جهان خصوصا ملل اسلامی با تهاجم فرهنگی مواجه هستند که تنها راه نجات توجه به قوانین خداوند که همان باید و نبایدها است می باشد.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: هفت هزار کانال ماهواره ای در شبانه روز به صورت مداوم فرهنگ« ما نمی توانیم» را ترویج می کنند تا جوامع مختلف احساس ضعف در مقابل استکبار جهانی داشته باشند.

رئیسی خاطرنشان کرد: طی سال های گذشته دشمنان جمهوری اسلامی ایران همواره تلاش کرده اند تا ما از اصول دینی خود مان دست برداریم و در این راه از هیچ توطئه ای فروگذار نکرده اند زیرا می دانند اگر می خواهند به موفقیت دست یابد، باید دین را از مردم بگیرند.

وی تاکید کرد: البته عده ای درداخل کشور به دنبال سازش با دشمن هستند اما نمی دانند هزینه سازش بیشتر از هزینه چالش است زیرا دشمن هیچ گاه از مواضع خود کوتاه نمی آید که نمونه آن را در مذاکرات هسته ای و بد عهدی طرف مقابل دیدیم.

تولیت آستان قدس رضوی افزود: نسخه سازش با قدرت های بزرگ در سیره ائمه اطهار(ع)وجود نداشته و همه این بزرگواران در مقابل ستمگران  ایستادگی کرده اند. اصل مبارزه با ظلم و ستم را همه امامان معصوم(ع)با جدیت دنبال کردند و اگر در روش ها و تاکتیک ها تفاوتی وجود داشته، در ارزش و اصل مبارزه هیچ تردیدی نبوده است.

وی با اشاره به تحولات این روزهای منطقه تصریح کرد: در کشورهای منطقه، اوضاع و شرایط فرق کرده و مجاهدان راه خدا زمام امور را به دست گرفته اند و انشالله پیروزی نهایی با مستضعفان جهان است.

توجه به رفاه زائران
تولیت آستان قدس رضوی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: امروز ملت ایران در سایه امام زمان(عج) و معلم بزرگ بشریت حضرت  امام رضا (ع) موفق بوده است و خواهند بود.

وی بیان کرد: اولویت ما در آستان قدس رضوی رسیدگی به امور زائران، فقرا و محرومان است و در این راستا تلاش می کنیم خدمات مناسبی را ارائه کنیم.

رئیسی خاطرنشان کرد: ایجاد طرح مبداء تا مبداء یکی از برنامه هایی است که در آستان قدس دنبال می شود تا زائران از زمان ترک شهر خود و بازگشت دوباره ،از خدمات رفاهی و فرهنگی آستان قدس رضوی استفاده کنند.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب