خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/06/28 11:29
شناسه خبر : 19099

پرترددترین محور استان سمنان در تعطیلات عید فطر

سمنان لاین – رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان سمنان از محور تهران-ایوانکی به‌عنوان پرترددترین محور این استان در تعطیلات عید فطر نام برد. محمدرضا فیروزجائیان بااعلام این خبر اظهار کرد: محور تهران- ایوانکی با متوسط تردد ساعتی یک‌هزار و 300 وسیله نقلیه بیشترین نرخ تردد در محورهای استان […] ...

سمنان لاین – رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان سمنان از محور تهران-ایوانکی به‌عنوان پرترددترین محور این استان در تعطیلات عید فطر نام برد.

محمدرضا فیروزجائیان بااعلام این خبر اظهار کرد: محور تهران- ایوانکی با متوسط تردد ساعتی یک‌هزار و 300 وسیله نقلیه بیشترین نرخ تردد در محورهای استان در ایام تعطیلات عید سعید فطر را به خود اختصاص داد.

وی با اشاره به افزایش تردد وسایط نقیله در سطح استان سمنان طی ایام تعطیلات عید فطر گفت: در ایام تعطیلات عید سعید فطر محور تهران ایوانکی با متوسط تردد ساعتی 1300 وسیله نقلیه بیشترین نرخ تردد را در محورهای استان را به خود اختصاص داد.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل حمل و نقل و پايانه‌هاي استان سمنان با اشاره به لزوم برنامه‌ریزی و مدیریت سفر افزود : بر اساس اطلاعات بدست آمده از سیستم های ITS موجود میانگین نرخ تردد در بزرگراه امام رضا (ع) در روزهای چهارم و پنجم تیرماه در هر ساعت ۶۹۰ وسیله نقلیه ثبت شده است.

فیروزجائیان با اشاره به آمادگي كامل اين اداره كل براي خدمات‌رساني به مسافرين افزود: مدیریت ترافیک، شناسایی وقایع ترافیکی و دریافت اطلاعات برخط تردد در محورهای مواصلاتی استان با استفاده از دوربینهای نظارت ترافیکی، سیستم‌های ترددشماری و دیگر سامانه‌های هوشمند امکان پذیر می باشد که به جهت افزایش ایمنی عبور و مرور بخصوص در ایام پرتردد، کلیه محورهای مواصلاتی استان با سیستم‌های هوشمند حمل و نقل کنترل می‌شوند.

رئیس مرکز مدیریت راههای استان سمنان با اشاره به راه‌اندازي سامانه‌هاي مختلف اطلاع‌رساني در مركز مديريت راه‌هاي كشور و شعب مراكز استان‌ها تصريح كرد: هموطنان مي‌توانند آخرين اخبار و اطلاعات جاده‌ها را از سايت WWW.141.IR دريافت کنند.