14:07:59 - چهار شنبه 28 ژوئن 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاهش ۱۱ درصدی سرقت‌ها در استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

رییس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان سمنان از کاهش ۱۱ درصدی سرقت‌ها در سطح این استان خبر داد.

سرهنگ رضا بینقی با اعلام این خبر اظهار کرد: براساس آمار رسمی و تحلیلی نیروی انتظامی و قرارگاه مبارزه با سرقت استان میزان سرقت‌های رمضان امسال در این استان در قیاس با رمضان گذشته 11درصد کاهش داشته است.

وی از تدابیر ویژه پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان سمنان برای مبارزه با سرقت‌ها خبر داد و گفت: خوشبختانه با این تدابیر و اقدامات انجام شده و اجرای طرح‌های ویژه در این ماه مبارک و با کمک و مساعدت همه همکاران در سطح استان میزان سرقت در استان با کاهش روبرو بوده و سیر نزولی آن در استان ادامه دارد.

سرهنگ بینقی از عزم جدی پلیس برای مبارزه با افراد متخلف و خصوصا سارقین خبر داد و تصریح کرد: از طرفی کشف وقوع انواع سرقت‌ها در سطح استان سمنان نیز با افزایش هفت درصدی در این مدت زمان روبرو بوده که نشان از فعالیت مضاعف پلیس استان دارد.

رییس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان سمنان به تجلیل از همکاری‌های مردم با پلیس این استان پرداخت و از آن به عنوان عاملی موثر در کاهش جرائم نام برد و افزود: البته نقش مهم و تاثیرگذار مردم خوب وفهیم استان در موضوع مشارکت در پیشگیری اجتماعی و پیشگیری وضعی و ازهمه مهمتر دیانت بالای آحاد مردم و همکاری خوب تمام دستگاه‌های امنیت‌ساز در به دست آمدن این موفقیت بسیار موثر بوده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب