14:09:51 - چهار شنبه 28 ژوئن 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری مسابقات بین‌المللی شطرنج در سمنان به تامین اعتبار نیاز دارد
کانال تلگرام سمنان لاین

 رئیس هیات شطرنج استان سمنان گفت: برگزاری مسابقات بین‌المللی شطرنج به میزبانی سمنان در بهمن 96‌ در گرو تامین 200 میلیون تومان اعتبار است.

محمد رضا گل هاشم  افزود: مسابقات بین‌المللی شطرنج به میزبانی سمنان با حضور ورزشکاران 11 تا 15 کشور و 45 داور بین‌المللی با پیشنهاد ادره کل ورزش و جوانان استان سمنان به مجمع فدراسیون شطرنج مطرح شده و درصورت تامین مالی قطعی می‌شود.
وی تصریح کرد: هزینه های اقامت و رفت و آمد بیش از 320 شطرنج باز نیاز به حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان، فدراسیون و سایر دستگاه های مرتبط دارد.
وی، برگزاری مسابقات بین‌المللی شطرنج را در دوره های 10 تا 13 روزه اعلام کرد و بیان داشت: پیش بینی می شود این مسابقات 13 روز به طول بینجامد.
گل هاشم خاطر نشان کرد: در صورت هماهنگی و تامین مالی مسابقات بین‌المللی شطرنج در سالن ورزشی غدیر سمنان و با حضور 40 شطرح باز از استان سمنان برگزار می شود.
رئیس هیات شطرنج استان سمنان با بیان اینکه در سال 95 به دلیل برگزاری مسابقات جهانی و بین‌المللی در ایران، فدراسیون شطرنج هزینه های زیادی را پرداخت کرده است، خاطرنشان کرد: از اصلی ترین مشکلات پیش روی این ورزش تامین مالی است، به صورتی که در سال گذشته فقط سه میلیون‌ و 50 هزار تومان به هیات ورزشی استان سمنان اختصاص یافت.
بیش از 475 شطرنج باز سازمان یافته در استان سمنان فعالیت دارند.

بر چسب ها: ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب