20:24:20 - دوشنبه 26 ژوئن 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دلیل اصلی خروج طرح های توسعه ای واحدهای صنعتی به خارج ازاستان سمنان؟
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان گفت: بسیاری از سرمایه گذاران به دلیل این که استان با کمبود آب مواجه است، حاضر به راه اندازی واحدهای تولیدی و صنعتی در سمنان نیستند.

به گزارش سمنان لاین علی اصغر جمعه ای دوشنبه در گفت وگویی با ایرنا ، با بیان این که واحدهای صنعتی استان با کمبود شدید آب روبرو هستند، افزود: برخی سرمایه گذاران به همین دلیل طرح های توسعه ای واحدهای صنعتی خود را از سمنان خارج کرده و به استان های دیگر انتقال داده اند.
جمعه ای ادامه داد: برای راه اندازی صنایع تبدیلی بخش معادن و افزایش اشتغال در استان سمنان، چاره ای جز تامین آب نیست و تهیه طرح های کارشناسی در این زمینه ضروری است .
وی اضافه کرد: بازیافت فاضلاب های شهری و احداث تصفیه خانه های آب برای بازگشت دوباره آب به چرخه صنعت و تولید باید در دستور کار صاحبان واحدهای صنعتی و دستگاه های اجرایی استان سمنان قرار گیرد.
جمعه ای تصریح کرد: یکی از دلایل عمده تعطیلی واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرک های صنعتی استان سمنان، کمبود آب مورد نیاز برای فعالیت است .
وی خاطرنشان کرد: در استان سمنان بیش از 40 نوع ماده معدنی وجود دارد که با تامین آب مورد نیاز می توان از خام فروشی بسیاری از مواد معدنی جلوگیری کرده و شغل های فراوانی ایجاد کرد.
به گزارش سمنان لاین رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان با بیان این که ،تعطیلی واحد های تولیدی و صنعتی استان سمنان به خاطر کم آبی رو به افزایش است ، افزود: مسوولان امر باید به منظور کاهش دغدغه های سرمایه گذاران، گام های مؤثرتری برای تامین آب مورد نیاز بخش صنعت بردارند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب