13:05:14 - شنبه 24 ژوئن 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دکترهمتی خبرداد؛
قطارحومه ای تهران – گرمسار تا « سمنان » ادامه می یابد
کانال تلگرام سمنان لاین

به گزارش سمنان لاین دکتراحمد همتی در گفت‌وگو با فارس درباره وضع زیرساخت‌های ریلی در استان سمنان اظهار کرد: سمنان بین استان‌های دیگر از شاخصه‌ای مانند نزدیکی به پایتخت برخوردار است؛ ولی با این ‌وجود، هنوز در برخی حوزه‌های زیرساختی کمبودها و مشکلاتی در استان وجود دارد.

وی با تأکید بر اینکه قراردادهایی با چین در بحث احداث قطار برقی در استان سمنان داریم، تصریح کرد: سرعت این قطارها بالای ۲۰۰ کیلومتر در ساعت است و فاصله زمانی تردد در مسیر تهران- مشهد را کاهش می‌دهد.

نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس با اشاره به اینکه قطار حومه‌ای تهران به گرمسار رسیده است، اضافه کرد: چندی پیش جلسه‌ای با وزیر راه و شهرسازی داشتیم و قرار شد این خط ریلی را تا شهرستان سمنان ادامه دهند.

دکترهمتی تصریح کرد: این قطار فاصله زمانی تردد در مسیر تهران به سمنان را کوتاه خواهد کرد و این طرح‌ها با تلاش وزارت راه و شهرسازی انجام خواهد شد.

شایان ذکر است در سفر دوم رئیس جمهور به استان  ادامه قطارحومه ای از گرمسار به مرکزاستان سمنان توسط دکتر روحانی مورد تأکیدقرارگرفته بود که با پیگیری های دکترهمتی نماینده مردم شریف شهرستان های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه این خواسته ی رئیس جمهوری به تحقق نزدیک شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. حسین   ژوئن 26, 2017  

    این طرح ادامه طرح برقی کردن راه آهن تهران مشهده یا یک طرح جدیده؟

  2. m   ژوئن 24, 2017  

    طرح امتداد مترو تهران به سمنـــان باهمت موثرین سمنان قابل تحقق خواهد بود . پس موثرین محترم باهمدلی و اتحاد پروژه مذکور را حمایت و پیگیر شوید…