خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/06/23 01:17
شناسه خبر : 18978

لزوم بازنگری در مدیریت‌های استان

هدف سمنان لاین، اطلاع رسانی میباشد لذا انتشار این مطلب به معنای لزوم تائید یا تکذیب محتوای متن ذیل نمیباشد . نویسنده : منصورفرزامی راد   نمی‌خواهیم در حق برخی مدیران اجرایی ساکن و امتحان پس داده‌ استان، آتش به قلم باشیم چرا که اگر نقدی ارائه می‌شود از منظر دوستی و برای اصلاح کاستی‌هاست، […] ...

هدف سمنان لاین، اطلاع رسانی میباشد لذا انتشار این مطلب به معنای لزوم تائید یا تکذیب محتوای متن ذیل نمیباشد .

نویسنده : منصورفرزامی راد

 

نمی‌خواهیم در حق برخی مدیران اجرایی ساکن و امتحان پس داده‌ استان، آتش به قلم باشیم چرا که اگر نقدی ارائه می‌شود از منظر دوستی و برای اصلاح کاستی‌هاست، نشان آن که اینجانب در نوشتاری دیگر، با آن همه اجحافی که پیوسته در تقسیم و توزیع اعتبارات در حق مرکز استان شده و می‌شود از عزیزان فعال و محقق فضاهای مجازی تقاضا کردم که با شناخت داوری کنند تا نقدها به مرز بی‌انصافی نکشد و امروز به مجریان قانون و دستگاه‌های اجرایی، عرض می‌شود که در تصمیم‌گیری‌ها به عدل عمل کنند چون مبنای نظام بر عدالت و قسط است پس «چه خوب بی‌ مهربانی هر دو سر بی» و چنانچه چنین قصدی در اقامه‌ی عدل نباشد ، کار به مشکل خواهد خورد و نتیجه‌ای مطلوب و قابل انتظار برای چنین مسئولانی در میان نخواهد بود. نگارنده به سبب مسئولیت مستقیمی که در ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در استان داشته، به هنگام تبلیغ و مواجهه با گروه‌های مختلف اجتماعی در موارد عدیده‌ای، گله‌مندی‌های صریح مردم را به کرات از برخی دستگاه‌های اجرایی می‌شنیدم و متاثر می‌شدم تا جایی که از توان توجیه در مقابل استدلالشان عاجز بوده و به صراحت بگویم که اگر بعضی به دولت دوازدهم رای ندادند  براستی از کم کاری و ناهماهنگی مدیران دو زیست و… ناشی می‌شد .
سعدیا ! گرچه سخندان و مصالح گویی
به عمل کار برآید به سخندانی نیست
به عنوان نمونه و مشتی از خروار باید گفت: چرا باید سرمایه‌گذار پای کار برای انتقال آب خزر به استان سمنان وجود داشته باشد اما اقدام عملی و صریح و عاجل صورت نگیرد؟ مگر باید با وقوع فاجعه در پی دارو و درمان بگردیم؟ آیا افت 70 سانتی متری سالانه آب‌های زیر زمینی در استان، آغاز عمق فاجعه نیست؟ آیا این فاجعه‌ مدیریتی نیست که بیش از آب چشمه‌ی گل رودبار، پساب سمنان در شوره‌زار کویر فرو رود و تصفیه نشود و به سمنان باز نگردد و سفره‌های زیرزمینی را تغذیه نکند. و ده‌ها مورد دیگر!
راستی چه کسانی مسئولند و پاسخشان در دولت دکتر روحانی چیست؟ و مهم‌تر از آن برای مردم و نظام چه پاسخی دارند؟ ستاد مرکزی انتخابات دکتر روحانی به عنوان مرجع مورد وثوق ریاست جمهوری باید با دقت و امانت، این ناکارآمدی‌ها و وقت گذرانی‌ها و روزمرگی‌های دستگاه‌های ناتوان اجرایی را مستند و مبتذل به حضور رئیس جمهور محترم و منتخب ببرد و خواسته‌ مردم زادگاهش را به عرض ایشان برساند.